Autor Wątek: Route des Grandes Alpes, lazurowe wybrzeże, Andora, sierpień 2020  (Przeczytany 565 razy)

Offline Mężczyzna DanielKot

• Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 08.08.2017
[Route des Grandes Alpes, Lazurowe wybrzeże, sierpień 2020]
Cześć,
Na sierpień planuję wyprawę rowerową trasą Grandes Alpes i potem kontynuacja w miarę możliwości wzdłuż wybrzeża morza Śródziemnego do samej Barcelony z możliwym przejazdem przez Andorę. Trasa w całości nie jest jeszcze ustalona oprócz odcinka Grandes Alpes. Lot mam w obecnej chwili kupiony na 12 sierpnia do Bazylei(w wizz jest obecnie promo na opcję flex, więc w razie potrzeby można zmienić bez kosztów termin wylotu, trzeba tylko ewentualnie pokryć różnicę w cenie), stamtąd rowerem do Genewy i dalej na trasę w kierunku Nicei, potem wybrzeżem do Barcelony przez Andorę, kwestia do ustalenia, zależne to będzie też od sytuacji epidemicznej w Europie, gdyby zamknęli samą Hiszpanię to wycieczka zamknie się w samej Francji, lot na tą chwilę mam kupiony z Barcelony na 3 września. Jeśli sytuacja ulegnie znaczącemu pogorszeniu to nic nie stracę, za bilety oddadzą, a nic poza tym nie będę rezerwował :)

Coś o mnie, 26 lat, kilka podróży rowerem za mną, jeździłem w 21 krajach rowerem z sakwami o ile się nie pomyliłem w liczeniu, jeździłem dużo samemu, ale też w grupie 2 lub max 5 osób. Jeżdżę z namiotem, lubię gotować na kuchence turystycznej, spanie na dziko nie jest mi obce, campingi też spoko, spanie "na gospodarza" czy warmshowers też spoko.

Bardzo fajnie gdybym znalazł chętną osobę na ten wyjazd, jednakże same chęci nie wystarczą, dobrze byłoby jakby mój przyszły towarzysz posiadał jakieś doświadczenie, no i przede wszystkim jeździł sporo rowerem, bo podjazdów będzie sporo, ale na szczęście zjazdów będzie równie dużo :)

zdjęcie z sierpnia 2019 z Alp Włoskich a dokładniej ze Stelvio pozdrawiam :)

Offline Kobieta marg

• Miasto: Tychy
  • Na forum od: 01.01.2012
Dla tych, którzy chcieliby sie wybrać z Danielem, ale go nie znają: jest spoko, mimo, że z Warszawy ;)

Daniel, fajny plan. Potłumaczyłam kiedyś opis wszystkich przełęczy na Route des Grandes Alpes z oficjalnej strony tej trasy, może się przyda http://bikeowo.cba.pl/wyprawy/2019-2/route-des-grandes-alpes-czyli-droga-wielkich-alp/route-des-grandes-alpes-czyli-droga-wielkich-alp-przelecze/

dziękuję za polecenie i link :) Zapoznam się z nim dogłębnie, dzięki waszej ubiegłorocznej wyprawie zrodził się mój plan na trasę :)

rozważam przesunięcie wyjazdu o jeden tydzień w przód, gdyby ktoś się zdecydował to zapraszam

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum