Autor Wątek: Poradnik "Jak wybrać sakwy rowerowe i bagażnik"  (Przeczytany 40377 razy)

Offline Mężczyzna worek_foliowy

• Miasto: Kraków
  • Na forum od: 11.02.2012
Poukładać wszystko co się zamierza zabrać w kostkę,obmierzyć i wyjdzie objętość.
Po powrocie wszystko co było potrzebne walić na jedną kupę a resztę na drugą.
Następną sakwę będzie sie wiedziało jaką kupić.
Problem w tym, że nie ma czegoś takiego jak prawidłowy rozmiar. Trzeba mieć dwa komplety, albo przeboleć, że są za duże. Na jeden wyjazd mniejsze będą ok, ale jeśli zrobi się chłodniej i trzeba będzie dopakować kurtkę membranową, puchową i grubszy śpiwór, to okaże się, że już miejsca brak.
Janus: "Generalnie nie ogarniam 3D i notorycznie wpadam na ściany, chodzę w kółko [...]"

Offline Mężczyzna __

• Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2013
Ja tu nie widze problemu ;) na wycieczkę 3 dniowa biorę jedną sakwę, a na kilku tygodniową dwie i zawsze jestem zadowolony ;)

Offline Mężczyzna yoshko

• Administrator
  • Kto smaruje ten jedzie.
  • Miasto: Świnoujście - Biała Podlaska
  • Na forum od: 11.06.2009
    • Blog Yoshkowy
Ja zawsze biorę dwie i też jestem zadowolony. :)
The Book of Heavy Metal + Mocna Lista - (środa o 21:00) - http://radio.yoshko.pl
https://www.facebook.com/ZroweremWpodrozy

Offline Mężczyzna Sedymen

• Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
Trzeba mieć dwa komplety, albo przeboleć, że są za duże.
Oprócz sakw wyprawowych to warto posiadać małe, materiałowe, zespolone sakwy na jednodniowe wycieczki. Zgrabnie wyglądają i przedłuża się życie sakwom wyprawowym.

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie! - L. Staff

Offline Mężczyzna kawerna

• Piotr(ek) Hrehorowicz w realu
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 22.09.2013
Ja zawsze biorę dwie i też jestem zadowolony. :icon_smile:
Ja tu nie widze problemu :wink: na wycieczkę 3 dniowa biorę jedną sakwę, a na kilku tygodniową dwie i zawsze jestem zadowolony :wink:

Parafrazując kolegów... to jestem także zadowolony... niezależnie... z sakwami czy bez  :icon_biggrin:
... i stałem się social-rowerzystą...

Offline Kapral

• Miasto: Jaworzno
  • Na forum od: 01.04.2018
Witam,
Jeśli mogę to również chciałem zapytać czy lepiej wybrać sakwy CROSSO z codury czy te"śliskie"? jaka jest przewaga jednych nad drugimi i  pytanie odnośnie zaczepów....lepszezakładanie na te haki czy "klic".Cena raczej nie będzie grała roli przy moich zakupach, chodzi mi tylko o kwestie praktyczne. Na koniec ostatnie pytanie czy jeśli mam bagażnik to zmieniać na CROSSO czy dokupić tylko te blaszki przytrzymujące sakwę od dołu?
Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

Offline Mężczyzna Dziadek

• Miasto: Szczytno, Pionki
  • Na forum od: 05.01.2017
Jeśli cena nie gra roli - bierz Ortlieby ;) Odnośnie systemów nośnych Crosso - blaszek na dole wymagają te z naciągami gumowymi, te z systemem Click mają poziomy zaczep plastikowy, który wsuwa się pod pionowe pręty bagażnika.

Offline Mężczyzna MCsubi

• Miasto: Bezdomny menel rowerowy
  • Na forum od: 13.05.2018
Mam obie wersje i poza smrodem śliskich jakoś specjalnie różnic innych, niż estetyka nie widzę. Blaszki Crosso działają poprawnie.

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum