Autor Wątek: Singletrack Józefów Roztocze  (Przeczytany 3301 razy)

Offline nie.dzielny

  • Wiadomości: 367
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 01.04.2009
Singletrack Józefów Roztocze
« 14 Cze 2022, 19:24 »
Jakbyście zabłądzili w okolice Czartowego Pola niedaleko Józefowa na Roztoczu to z całego serca polecam przetoczyć się niedawno zbudowanym singletrackiem. Nawet z sakwami. Choć w tym przypadku w niektórych miejscach wskazana jest żelazna łyda. Kupa frajdy i potu :)
Są dwa odcinki wymagające sprężenia się (szczególnie druga sekcja agrafek) ale poza tym czysta rozkosz.










« Ostatnia zmiana: 14 Cze 2022, 19:38 nie.dzielny »
Wszystkie zawarte tutaj opinie są moimi subiektywnymi odczuciami z którymi w pełni się zgadzam

Offline Mężczyzna pankracy

  • koko dżambo i do przodu
  • Wiadomości: 443
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 16.06.2015
    • Strava
Odp: Singletrack Józefów Roztocze
« 24 Lis 2022, 19:02 »
No i Kresy Bike Adventure 2023 będą tym signletrackiem prowadzić, gdzieś w okolicach 260. kilometra

Offline Mężczyzna Bazyl3

  • Wiadomości: 634
  • Miasto: świętokrzyskie
  • Na forum od: 02.09.2015
Odp: Singletrack Józefów Roztocze
« 11 Kwi 2023, 13:41 »
To jest całoroczne miejscówka? Bo niektóre single są zamykane na okres np. zimy.

Offline Mężczyzna MEC

  • Wiadomości: 376
  • Miasto: Nowy Tomyśl
  • Na forum od: 17.12.2016
Odp: Singletrack Józefów Roztocze
« 11 Kwi 2023, 15:35 »
byłem w zeszłym roku i w regulaminie nic nie było o sezonowości tego singla, zresztą widać to na pierwszym zdjęciu nie.dzielnego

Offline Mężczyzna kviato

  • Wiadomości: 153
  • Miasto: Zawada/k Zamościa
  • Na forum od: 09.11.2013
Odp: Singletrack Józefów Roztocze
« 11 Kwi 2023, 17:34 »
Byłem w ubiegłym roku 2 marca, nic nigdzie nie pisze aby trasa była okresowo zamykana, bardzo ładna  trasa są fajne podjazdy ale i dobre hamulce się przydadzą ;) warto zaliczyć jak ktoś odwiedzi Roztocze.
http:

Offline nie.dzielny

  • Wiadomości: 367
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 01.04.2009
Odp: Singletrack Józefów Roztocze
« 11 Kwi 2023, 18:29 »
Byłem niecałe dwa tygodnie temu, w ramach Wyprawki Roztoczańskiej.
Z perspektywy niecałego roku to:
- zniknęły oznaczenia (hopka, zjazd/podjazd, zakręt) na początkowym odcinku singletracka
- więcej już igliwio-listowia niż ubitego żwiru przez co przy deszczu który mnie tam złapał było miejscami ślisko
- niektóre hopki się wypłaszczyły
- na podjeździe na drugich agrafkach leży zwalone drzewo - trzeba zsiąść i obejść
- w jednym miejscu drwale trochę rozorali ścieżkę swoim sprzętem do zwózki

Na plus: brak zalegających śmieci, patyków. Nie wiem na ile to zasługa nadleśnictwa a na ile lokalnych rowerzystów.

Ale plusy dodatnie nadal przeważają nad plusami ujemnymi :) Jedzie się naprawdę przyjemnie.

Wszystkie zawarte tutaj opinie są moimi subiektywnymi odczuciami z którymi w pełni się zgadzam

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum