Autor Wątek: Słoneczna złota jesień w Beskidzie, Gorcach i Pieninach  (Przeczytany 1794 razy)

Offline Mężczyzna remik

• Miasto: PObiedziska
  • Na forum od: 01.01.2017
    • Rowerowe Pobiedziska
Z  góry przepraszam za pytanie laickie  ;) - ale czym robisz foty ?

Online Mężczyzna Iwo

• leniwy południowiec
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 20.09.2010
jak piekielnie boli goleń, gdy rower się odbije od kamienia i walnie pedałem

Nie myślałeś nad pedałami nylonowymi?

Offline Mężczyzna podjazdy

• niech tak się stanie
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
Z  góry przepraszam za pytanie laickie  ;) - ale czym robisz foty ?

Teraz? Kalkulatorem, poziomicą itd. (urządzenie telekomunikacyjne Armor6). A w galerii - Canon G9X Mark II...

Co do pedałów z plastiku to myślałem, ale nie jestem przekonany. Tytan jednak to tytan.
"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Offline Mężczyzna Thedio

• Miasto: Łańcut
  • Na forum od: 26.02.2013
Obejrzałem na spokojnie. Po prostu pięknie. Jesień 2019 była idealna, mam nadzieję że i w tym roku tak będzie, wszak odpuszczam urlop na wakacjach a celuję we wrzesień-październik właśnie. No i mam wygodny dojazd do Szczawnicy, co mnie bardzo cieszy  :P.   

Offline Mężczyzna Felek

• Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Remik, nie aparat robi zdjęcia tylko fotograf:) Kiedyś sam trochę fociłem https://plfoto.com/144296/autor.html ale to było zanim zmajstrowałem dzieci:)

Podjazdy, wyjątkowo trafne kadry, zazdroszczę całej wycieczki. Daję 10/10.

p.s. Musisz mieć coś z sadysty by teraz puszczać nam takie złoto jesienne widoki, zapewne w zimową pluchę zaprezentujesz nam zdjęcia z lata, pozdrawiam!

• niech tak się stanie
p.s. Musisz mieć coś z sadysty by teraz puszczać nam takie złoto jesienne widoki, zapewne w zimową pluchę zaprezentujesz nam zdjęcia z lata, pozdrawiam!
Ale takie oglądanie fotek z innej pory roku ma swój urok. Aby zobaczyć, jak wyglądają zielone drzewa w czerwcu to możesz wyjrzeć przez okno, a na złotą jesień to trzeba poczekać. No i bywa, że październik jest deszczowy... Swoją drogą taka galeria uświadamia, że zaledwie 4 miesiące i będzie po liściach ;-) Szybko minie...

Offline Mężczyzna Felek

• Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Ale takie oglądanie fotek z innej pory roku ma swój urok. Aby zobaczyć, jak wyglądają zielone drzewa w czerwcu to możesz wyjrzeć przez okno, a na złotą jesień to trzeba poczekać. No i bywa, że październik jest deszczowy... Swoją drogą taka galeria uświadamia, że zaledwie 4 miesiące i będzie po liściach ;-) Szybko minie...

Pisałem w pozytywnym aspekcie, oczywiście że ma to swój urok, nawet więcej, sprawia, że chciałbym by była już jesień:)

• niech tak się stanie
oczywiście że ma to swój urok, nawet więcej, sprawia, że chciałbym by była już jesień:)
A kysz, ja chcę trochę lata.

Offline Rafał

• dawniej unh
  • Miasto: Nowy Tomyśl
  • Na forum od: 01.02.2010

Zapytany o ideę, odpowiadam - oto ona:
Myśl o niczym, w zamyśleniu przedłużona.

• niech tak się stanie
pięknie
W tym roku też chciałbym w góry na jesień pojechać. Najlepiej na dłużej, o ile pogoda pozwoli.

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum