Autor Wątek: Transalpina/Trasa Transfogarska czerwiec/lipiec 2019  (Przeczytany 1099 razy)

Offline Mężczyzna login

• Miasto: Lublin
  • Na forum od: 13.01.2012
poszukuję osoby która chciałaby przekręcić rundkę z Sybinu po Fugaraszach i Transalpinie. Trasa około 600-700km do przejechania w ciągu 7 dni. Przejazd z sakwami i namiotami, jeśli co jakiś czas trafi się nocleg pod twardym dachem to dobrze. W deszczu jadę.

Wyjazd do ogarnięcia na przełomie czerwca/lipca 2019, z dojazdami z Lublina mogę poświęcić na to 9 dni. Termin do dogadania, chciałbym wyjechać nie wcześniej niż 22 czerwca i wrócić nie później niż 14 lipca.

Nie mam wielkiego doświadczenia w tego typu podróżowaniu, do tej pory  bardziej nastawiałem się na długie przeloty na lekko bez bagażu, kondycyjnie bez problemu dam radę. Przejazd w większości asfaltami, jak trafią się szutry to będę na to przygotowany.

Z Lublina chciałbym dojechać na miejsce (Sybin) samochodem, wygodny przejazd dla 3 osób, rowery do środka.

na tą chwilę jest to koncepcja, sam nie wiem czy dojdzie do skutku, do końca kwietnia będę miał taką pewność. Jak masz ochotę pojechać to się odezwij, plan wyjazdu do ustalenia (chciałbym przejechać obydwie trasy). Możemy startować z Lublina, możemy zjechać się w Barwinku jak kto woli.

Offline Mężczyzna podjazdy

• niech tak się stanie
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
poszukuję osoby która chciałaby przekręcić rundkę z Sybinu po Fugaraszach i Transalpinie. Trasa około 600-700km do przejechania w ciągu 7 dni. Przejazd z sakwami i namiotami, jeśli co jakiś czas trafi się nocleg pod twardym dachem to dobrze. W deszczu jadę.

Wyjazd do ogarnięcia na przełomie czerwca/lipca 2019, z dojazdami z Lublina mogę poświęcić na to 9 dni. Termin do dogadania, chciałbym wyjechać nie wcześniej niż 22 czerwca i wrócić nie później niż 14 lipca.

I w tym terminie chcesz koniecznie mieć całe 7 dni deszczowych? Zdarzała się taka sytuacja, ale bardzo rzadko. Czy dopuszczasz ewentualnie wyjazd w razie prognozy słonecznej pogody przez część lub całość tego okresu, czy wtedy przekładasz na kolejny rok czekając na deszczowy okres?
"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Offline Mężczyzna paweł.70

• Dymek
  • Miasto: Świdnik
  • Na forum od: 28.11.2011
    • Dymek
Cześć

Wstępnie jesteśmy zainteresowani ofertą (piszę w liczbie mnogiej, ponieważ jest nas dwóch). Termin najwcześniej na początku lipca. Oczywiście to jeszcze ponad pół roku, ale przez ten czas możemy planować szczegóły. Wiadomo, partycypujemy we wszelakie koszta związane z transportem i niestety musiałbyś zjechać w fazie początkowej jazdy z trasy, ponieważ jesteśmy ze Świdnika. ;)
POzdrawiam
Paweł

Liczy się podróż, a nie cel.

Offline Kobieta maRCySia

• Miasto: z krakówka
  • Na forum od: 30.03.2011
ja też bym była zainteresowana.
lista kończy się na pozycji nr 3?

Offline Mężczyzna login

Na tą chwilę sztywny jest tylko termin. Kilka osób zgłosiło się na forum, jest zgłoszenie na priv, jedną osobę mam dogadaną ustnie. Teraz każdy może się zgłosić, po to jest forum żeby się dogadać. Jak wyjdzie zobaczymy. Zapraszam. Najwyżej wyjdzie większą grupa, asfaltu i gór starczy dla wszystkich.

Offline Mężczyzna login

coś o sobie: mam 40 lat, lubię spokój :) rocznie przejeżdżam pomiędzy 5000-7000 km, biorę udział w ultramaratonach, fizycznie nie powinienem mieć problemu. Z kolegami ze Świdnika myślę że spotkamy się gdzieś na trasie (czasami jeżdżę do Piask). Pozostali proszę niech coś napiszą o sobie.

poniżej wstępna trasa, jeśli masz jakieś wskazówki proszę podziel się nimi. Jeśli nie masz absolutnie nic do dodania ale chciałbyś po prostu coś napisać, proszę użyj innego wątku - dzięki.
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=nmgtnrvlynzjqjwh

będę jechał na krosie, opony 700/40C jeśli zdarzy się cokolwiek terenu to da radę, jednak ogromną większość chciałbym zrobić asfaltem - jaki by on nie był. Jeśli da się chciałbym uniknąć dużego ruchu samochodowego.

Offline Mężczyzna paweł.70

• Dymek
  • Miasto: Świdnik
  • Na forum od: 28.11.2011
    • Dymek
Wciąż młodzi wysportowani ;), jadąc chcemy się nacieszyć widokami z przerwą na oranżadę ;)
Login gdy stopnieją śniegi możemy się umówić na wspólną jazdę, planuję być obecny na wyprawce na Roztocze.
Pozdrawiam

Liczy się podróż, a nie cel.

Offline Kobieta maRCySia

• Miasto: z krakówka
  • Na forum od: 30.03.2011
jestem mary, i jestem z krakówka.
średnio lubię jeździć na rowerze, ale myślę, że dam radę przejechać trasę, którą wykreśliłeś ;o)

Offline Mężczyzna Piotr1975

• Miasto: Bruksela
  • Na forum od: 08.11.2017
Jeżeli dało by się ogarnąć to w 7 dni, a powrót do Pl przed 4 lipca- jestem zainteresowany ;)
Nieskończenie mądry jest nasz Stwórca Pan
Swoje dzieło dał obejrzeć również mnie

Offline Mężczyzna login

generalnie chcę wyjechać w sobotę i wrócić w niedzielę w kolejnym tygodniu tak by obgonić wyjazd minimalną ilością dni urlopowych. Całość 9 dni.

2 dni odpadają na dojazd i powrót, na miejscu chcę być przez 7 dni - absolutnie nie chce mi się przyśpieszać, zwiększać tempa. Powoli, dostojnie, z dużą ilością czasu na postoje, fotki i kontemplację :) Jak ktoś chciałby tańczyć to też da radę.

oczywiście jak ktoś ma inny plan niech się dogaduje na własny wyjazd, wedle własnego uznania.

Offline Mężczyzna Rororo

• Miasto: Wawa
  • Na forum od: 16.06.2018
Hej.
Też bym się pisał :)
Jeśli więcej chętnych by się zebrało to dysponuje samochodem + bagażnik na 4 rowery.

Offline Mężczyzna Piotr1975

• Miasto: Bruksela
  • Na forum od: 08.11.2017
7 dni o których pisałem to czas pokonania trasy, a ,4 lipca to powrót do Polski i start w Wiśle 1200
Nieskończenie mądry jest nasz Stwórca Pan
Swoje dzieło dał obejrzeć również mnie

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum