Autor Wątek: Kinderwyprawka Międzytrójmiejska  (Przeczytany 18269 razy)

Offline Mężczyzna cinek

  • SP2SJ
  • Wiadomości: 1979
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Na forum od: 12.03.2008
Kinderwyprawka Międzytrójmiejska
« 3 Cze 2013, 14:30 »
Spotkajmy się razem z dzieciarnią w weekend 21-23.06.2013r. gdzieś w okolicach Kościerzyny, ale poza terenem gminy Kościerzyna ;).
Proponuję taką lokalizację ze względu na to, że wypada mniej więcej w połowie drogi pomiędzy dwoma trójmiastami tj. Gdańsk-Gdynia-Sopot i Bydgoszcz-Toruń-Inowrocław.
Poznaniacy też mogą dojechać, w końcu oszczędzają cały rok, to na ten jeden wypad mogą się troszkę więcej wykosztować :P
Co do noclegu, to proponuję agroturystykę z możliwością rozbicia namiotu dla chętnych. Dla nas (czyli dla mnie i mojego Stacha) będzie to debiut namiotowy. Ponadto taki wybór daje nam wszystkim możliwość schowania się przed deszczem, pogodę na razie mamy w kratkę.
Pająk zadeklarował się wstępnie, że poszuka jakiejś miejscówki.
Cytat: miki150
Cinek muszę powiedzieć, że jesteś bardziej fotogeniczny, kiedy Cię na zdjęciu brakuje

Offline Mężczyzna Pustelnik

  • Wiadomości: 1507
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 13.03.2010
Wydam te 6 zł, co dzięki Tobie zaoszczędziłem na zlocie. :) Pomysł mi się podoba, tylko jeszcze muszę zrezygnować z wyprawki w tym samym terminie. Nasza córka będzie jechała na swoim rowerze, więc możemy maksymalnie przejechać ok. 30 km.
Ach, każdy rowerzysta zwykł, o grację dbać i styl. I aby linię mieć i szyk, przemierza setki gmin.
Rozkoszny życia jego tryb i piękny szprychy błysk. A kiedy wita długi zjazd, rozjaśnia mu się pysk.


Offline Mężczyzna Remigiusz

  • Wiadomości: 2112
  • Miasto: Gdańsk
  • Na forum od: 14.06.2007
    • http://www.rowerowarodzinka.pl
Też się piszemy. Nasza córka również będzie na rowerze, wobec czego proponuję tereny bardziej rowerowo przyjazne dla dzieci tzn. Bory Tucholskie. Mam wrażenie, że jest tam dużo więcej nieuczęszczanych asfaltów. Spróbuję w wolnej chwili coś zaproponować.

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4759
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
wstępnie się piszę, ale podkreślam wstępnie. Potwierdzę jak jeden temat u mnie się wyjaśni. Nie ukrywam że ze względu na jeżdżącą powoli i niedaleko moją 4 letnią córkę preferuję asfalty nie uczęszczane przez samochody. Daleko nie pojedzie może ale w każdej chwili mogę ją pociągnąć. Mam nadzieję że będę mógł być.

pozdrawiam

Offline Mężczyzna Pustelnik

  • Wiadomości: 1507
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 13.03.2010
No ja też moją córkę pcham jadąc obok przy trudniejszych odcinkach. Fajnie jakby było to miejsce, gdzie można spokojnie pojechać po asfalcie bez stresu.
Ach, każdy rowerzysta zwykł, o grację dbać i styl. I aby linię mieć i szyk, przemierza setki gmin.
Rozkoszny życia jego tryb i piękny szprychy błysk. A kiedy wita długi zjazd, rozjaśnia mu się pysk.


Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Hej, czy termin kinderwyprawki jest już przesądzony?
Niestety w weekend 22-23 czerwca Monia jest zajęta - gdyby pasowało Wam przełożyć imprezę o jeden weekend (29-30.06) to my chętnie dołączylibyśmy.

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Offline pajak

  • Wiadomości: 1846
  • Miasto: Gdynia
  • Na forum od: 22.06.2010
Pająk zadeklarował się wstępnie, że poszuka jakiejś miejscówki.
Wstępnie rozmawiałem z panią Marią Krystoforską (info o "agro-atrakcjach": "U Marylki"). Nie rozmawiałem o cenach, ale istnieje możliwość postawienia namiotu, rozpalenia ogniska, ba może nawet skosztowania "lokalnej kuchni".
Jak byłem na KaszebeRundzie, to za osobę w pokoju było 35zł.

Idealna baza noclegowa na wypad w kierunku Gołubia/Szymbarku/Wierzycy. Jedyny "-" to ścieżki szutrowe: chociaż pani powiedziała, że twarde i gładkie. Warto żeby ktoś potwierdził.
W razie co, dobry dostęp do PKP, blisko droga "na zbieranie niedobitków", a skansen w Szymbarku może ew. być dobrym miejscem na szybki powrót po auta.
Trole są samotnikami i unikają słońca.

Offline Mężczyzna Remigiusz

  • Wiadomości: 2112
  • Miasto: Gdańsk
  • Na forum od: 14.06.2007
    • http://www.rowerowarodzinka.pl
Fajnie jakby było to miejsce, gdzie można spokojnie pojechać po asfalcie bez stresu.
Też optujemy za taką lokalizacją. W Borach jest sporo nieuczęszczanych asfaltów. Rozumiem, że warunkiem jest dobre skomunikowanie kolejowe. W okolicach Tleń - Osie jest na przykład mnóstwo nowiutkich asfaltów. Myślę, że znajdziemy tam bez problemu jakąś agroturystykę, dojazd kolejowy na linii Gdańsk-Bydgoszcz.
Co Wy na to?

Offline Kobieta magfa

  • Wiadomości: 1017
  • Miasto: Poznań, najlepsza dzielnica
  • Na forum od: 14.07.2009
Pustelnik - z niczego nie trzeba rezygnować  ;) Tomzoo baaaaaardzo rozsądnie proponuje przeniesienie terminu kinderwyprawki  ;D
"Iwo [18:50]:   to się nazywa dorosłość
Księgowy [18:53]:   że się odechciewa?
yoshko [18:55]:   tak, masz wybór, i najprostsze jest nicnierobienie :)"

Offline Mężczyzna Pustelnik

  • Wiadomości: 1507
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 13.03.2010
Dla mnie przeniesienie chyba byłoby dobre, jeszcze muszę z rodziną przedyskutować. Jak się dobrze ułoży to zaliczę Kinderwyprawkę Międzytójmiejską i Wyprawkę na zachód.  :D
Ach, każdy rowerzysta zwykł, o grację dbać i styl. I aby linię mieć i szyk, przemierza setki gmin.
Rozkoszny życia jego tryb i piękny szprychy błysk. A kiedy wita długi zjazd, rozjaśnia mu się pysk.


Offline Mężczyzna Remigiusz

  • Wiadomości: 2112
  • Miasto: Gdańsk
  • Na forum od: 14.06.2007
    • http://www.rowerowarodzinka.pl
My też nieśmiało proponujemy przeniesienie na następny tydzień kinderwyprawki.

Offline Mężczyzna Pustelnik

  • Wiadomości: 1507
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 13.03.2010
Nam 29-30 czerwca pasuje. Bory Tucholskie OK. Okolice Kościerzyny nie znam, polegam na Waszej znajomości okolic.
Ach, każdy rowerzysta zwykł, o grację dbać i styl. I aby linię mieć i szyk, przemierza setki gmin.
Rozkoszny życia jego tryb i piękny szprychy błysk. A kiedy wita długi zjazd, rozjaśnia mu się pysk.


Offline Mężczyzna cinek

  • SP2SJ
  • Wiadomości: 1979
  • Miasto: Bydgoszcz
  • Na forum od: 12.03.2008
Przy tylu osobach zdecydowanych na przeniesienie terminu możemy zmienić termin wyjazdu. Ja w tej chwili nie mogę odpowiedzieć czy będę mógł dojechać w nowym terminie.
Dla mnie lokalizacja dowolna, asfalty lepsze, po lesie też z cycepką pojadę, tylko trochę wolniej.
Cytat: miki150
Cinek muszę powiedzieć, że jesteś bardziej fotogeniczny, kiedy Cię na zdjęciu brakuje

Offline Mężczyzna Remigiusz

  • Wiadomości: 2112
  • Miasto: Gdańsk
  • Na forum od: 14.06.2007
    • http://www.rowerowarodzinka.pl
Przy tylu osobach zdecydowanych na przeniesienie terminu możemy zmienić termin wyjazdu.

Nie jesteśmy zdecydowani, tylko lepiej nam pasuje późniejszy termin. Zależy mi na obecności jak największej liczby osób. Pierwotny termin kolidował nam z zajęciami pozalekcyjnymi Natalii, ale od biedy byśmy radę dali. Także sprawdzajcie terminy, my piszemy się na oba, ale ze wskazaniem na późniejszy.

Offline Mężczyzna Pustelnik

  • Wiadomości: 1507
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 13.03.2010
Ja tak samo jak Remigiusz, pasują mi oba terminy, ale jeśli się da to wolę późniejszy.
Ach, każdy rowerzysta zwykł, o grację dbać i styl. I aby linię mieć i szyk, przemierza setki gmin.
Rozkoszny życia jego tryb i piękny szprychy błysk. A kiedy wita długi zjazd, rozjaśnia mu się pysk.


Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum