Autor Wątek: Jak zapakować rower i bagaże przed samolotem  (Przeczytany 93813 razy)

Offline Mężczyzna Rowerownik

• Miasto: Okolice Wrocławia
  • Na forum od: 18.05.2014
Ciekawa sprawa jest z przeliczaniem walut.
Przy moim ostatnim locie na trasie Polska-Hiszpania opłata była pobrana w złotówkach i 60EUR wyszło 288zł.
Na trasie Hiszpania-Polska opłata była pobierana w EUR i z konta zniknęło mi 255zł.
Nie zwróciłem uwagi czy w trakcie kupowania na stronie można dowolnie zmieniać waluty.

Offline Mężczyzna podjazdy

• niech tak się stanie
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
Przed chwilą robiłem zakupy u Ryanair'a.
Da się dodać bagaż.
Może popraw cytowanie i odpowiedź na sportowy - rower. Bo zwykły bagaż to da się dodać bez cudowania już na etapie rezerwacji.
"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Offline Dream Maker

• Miasto: Ballymahon
  • Na forum od: 11.06.2011
Pytanie odnośnie lotów Ryanair : (konkretnie Berlin-Nisz) ?

Przy zakupie biletu przez internet nie widzę opcji rower (do 30kg) albo sprzęt sportowy (do 20kg).  ..Jest widoczny tylko bagaż rejestrowany 20kg.

Przed chwilą robiłem zakupy u Ryanair'a.
Da się dodać bagaż sportowy.
Za takowy bagaż płaci się tyle ile wcześniej tj. nie naliczają dodatkowych opłat (i wcześniej i teraz przyjemność zabrania ze sobą roweru to wydatek 60€)
Jedyna różnica z poprzednimi rezerwacjami polega na tym, że trzeba 2 razy wklepywać nr karty.
Trochę bez sensu to dla mnie.

Niniejszym informuję, że Ryanair zmienił "politykę" kupowania bagażu sportowego.
Teraz odbywa się to "po staremu", czyli przewóz roweru można zaznaczyć na etapie rezerwacji.
Do you have a dream? I'll make this dream come true. I'm... the Dream Maker

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum