Autor Wątek: Jaki telefon?  (Przeczytany 61794 razy)

Offline Mężczyzna worek_foliowy

• Miasto: Kraków
  • Na forum od: 11.02.2012
Odp: Jaki telefon?
« 15 Gru 2019, 00:37 »
Takie zwykłe plecki też mogą mieć rant - oczywiście wikszość go prawie nie ma.

To co pokazał na zdjęciu Księgowy bardzo fajnie zabezpiecza rogi (czyli typowy upadek), ale przy upadku na płasko będzie gorzej niż bez plecków.
Janus: "Generalnie nie ogarniam 3D i notorycznie wpadam na ściany, chodzę w kółko [...]"

Offline Mężczyzna worek_foliowy

• Miasto: Kraków
  • Na forum od: 11.02.2012
« 19 Lut 2021, 23:25 »
Informacja, która może przydać się wielu osobom!

Dziś przez godzinę bezskutecznie próbowałem podłączyć mój telefon OnePlus 5 do komputera. Telefon ładował się, ale nie był wykrywany przez system. Próbowałem wszystkich możliwych rzeczy i na nic.

Okazuje się, że w porcie USB C zbiera się kurz/śmieci, przez co kabel gorzej kontaktuje. Po długim dłubaniu metalowym szpikulcem port USB zaczął działać poprawnie. Kabel wchodzi głębiej, zniknął też problem z niepoprawnie działającym szybkim ładowaniem (byłem przekonany, że to wina kabla z AliExpress).
Janus: "Generalnie nie ogarniam 3D i notorycznie wpadam na ściany, chodzę w kółko [...]"

Offline Mężczyzna uki

• Miasto: mosina
  • Na forum od: 29.11.2020
« 19 Lut 2021, 23:53 »
Syf w usbc to najczęstszą awaria obecnych smartfonów.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Offline Mężczyzna wojtek

• Użytkownik forum
  • Miasto:
  • Na forum od: 02.03.2010
    • Pokój z Tobą
« 20 Lut 2021, 07:19 »
Okazuje się, że w porcie USB C zbiera się kurz/śmieci, przez co kabel gorzej kontaktuje.
Zbiera się także w gnieździe słuchawkowym, rok temu myślałem, że popsuły mi się słuchawki, bo jeden kanał przestał działać, ale zapasowa para działała jeszcze gorzej, później stawiałem na uszkodzenie gniazda minijack, w końcu wyciągnąłem malutkiego kotka, od tego czasu wtyczki trzymają się sztywniutko.

Offline Mężczyzna qbotcenko

• Miasto: Tomprofa Gbórnicza
  • Na forum od: 17.03.2018
    • http://qbot.pro/
« 20 Lut 2021, 08:25 »
Myję na tyle często, by się nie zbierał ;P Minijack'a w telefonach nie używam.

Za to zbiera się w małej dziurze u spodu ekranu, zwanej mikrofonem  :icon_redface:

Offline miki150

• Użytkownik forum
  • Miasto: Jeteborno
  • Na forum od: 05.07.2010
« 20 Lut 2021, 12:43 »
Syf w usbc to najczęstszą awaria obecnych smartfonów.

W micro-usb się mnie zbierało?

Offline Mężczyzna uki

• Miasto: mosina
  • Na forum od: 29.11.2020
« 20 Lut 2021, 13:23 »
Zbierało, ale nie powodowało to tak częstych problemów z komunikacją, czy ładowaniem. U nas w firmie nie było problemów z micro USB nigdy, a co czwarty telefon trafił do serwisu właśnie na czyszczenie usb-c. Pisze tu o telefonach ludzi, którzy pracują w dość terenowych warunkach, a nie biurkownikach. Z resztą w serwisie potwierdzają, że to najczęstsze co robią.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Offline Mężczyzna Księgowy

• .::Kolarska Patologia::.
  • Miasto: Warszawa/Jabłonna
  • Na forum od: 30.12.2010
« 24 Kwi 2021, 06:04 »
Ja chciałem się pochwalić i podzielić opinią o Moto g9power. Ładnie trzyma baterie te 6000mAh aparaty takie sobie, choć nie wiem na ile soft tu ogranicza. Ciężko złapać ostrość a jak tylko zrobimy zoom to sieje ziarnem.

Ładuje się troszkę ten telefon ale naprawdę gromkie oklaski za baterie bo dużo korzystam kilka strav i bluetooth w tle i po całym dniu robienia fotel odpisywania Messenger itd zeszło ledwo do 50%.

Telefon całkiem duży i masywny, ale chyba jestem jednak zadowolony👍💪🤭🤭🤭
Jadę tam gdzie znika horyzont.

MP 2014 - 500km 25h28`|MP 2015 - 300km 20h30`|MP 2017 - 300km 21h01`|MP 2018 (DNF)- 519km 27h30``|BBT 550km (DNF) | POM500 46h33`

Offline Mężczyzna qbotcenko

• Miasto: Tomprofa Gbórnicza
  • Na forum od: 17.03.2018
    • http://qbot.pro/
« 24 Kwi 2021, 16:53 »
Skoda, że ktoś go postrzelił z wiatrówki w ekran  ::)
Ja się jeszcze zadowalam do nawigacji moto c plus - bateria 4000mAh, ale za to wymienna i mogę sobie w minutę zapakować świeże ogniwo. Z wad to głównie wiek - ROM najświeższy jaki wrzucimy ma prawie dwa lata.
A kupiłem za 120 złociszy, więc mnie nie obchodzi, czy ktoś to ukradnie z roweru stojącego pod sklepem ;P

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum