Autor Wątek: Siatka kwadratów squadrats/stathunters  (Przeczytany 1778 razy)

Offline Mężczyzna kawerna

  • Piotr(ek) Hrehorowicz w realu
  • Wiadomości: 1930
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 22.09.2013
Siatka kwadratów squadrats/stathunters
« 23 Lut 2023, 11:40 »
Ktokolwiek widział/wie? Albo ma?

Chciałbym mieć mapę nakładkową do Basecampa zawierającą tylko siatkę kafelków squadrats/stathunters.

Zamierzam się wybrać na kilka pieszych wędrówek po Beskidach i zebrać trudniej dostępne kwadraty, których nie udało się osiągnąć rowerem. Pomysł mam taki, żeby oznaczyć jako POI interesujące mnie kwadraty w Basecampie i wgrać je wraz z siatką kafelków do garmina. Chcę do tych wycieczek podejść elastycznie i nie układać wcześniej trasy. Stąd taka potrzeba.
... i stałem się social-rowerzystą... Anachronicznie lubię trójrzędowe korby i małe kasety ;)

Offline Mężczyzna marcin_g

  • Wiadomości: 672
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 04.06.2018
Chciałbym mieć mapę nakładkową do Basecampa zawierającą tylko siatkę kafelków squadrats/stathunters.

Nie wiem jak działa basecamp ale zrobiłem siatkę jako overlay - opis w wątku
https://www.podrozerowerowe.info/index.php?topic=22220.msg518910#msg518910

Jeśli basecamp umie w dynamicznie ładowany overlay to powinien dać radę, ale jeśli tylko offline to trudniejsza sprawa.

Offline Mężczyzna kawerna

  • Piotr(ek) Hrehorowicz w realu
  • Wiadomości: 1930
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 22.09.2013
Dzięki za podpowiedź. Co prawda Basecamp nie "umie dynamicznie ładowany overlay" ale ten wątek nasunął mi pomysł na nieco inną metodę uwidocznienia kwadratów w GPSMAP 64 i w sumie dla mnie całkiem wygodną.
Zrobiłem eksport na kml brakujących kafelków ze stathunters a potem przeknwertowałem za pomocą gpsbabel na format gdb co już basecamp łyknął. I mam ślady w postaci kwadratów które mogę sobie uwidocznić na mapie. :)   
... i stałem się social-rowerzystą... Anachronicznie lubię trójrzędowe korby i małe kasety ;)

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum