Autor Wątek: Szukam trasy gravelowej Warszawa - Częstochowa  (Przeczytany 1253 razy)

Offline Martini

  • Wiadomości: 2
  • Miasto: krakow
  • Na forum od: 20.01.2023
witam,

chciałabym pojechać gravelem z Częstochowy do Warszawy. Najlepiej jak najmniej drogami z autami.
Znalazłem cos takiego ale tu jest 250km jazdy po drogach:

https://www.komoot.com/pl-pl/tour/1014958765/zoom

Ma może ktoś jakieś lepsze pozycje?

Offline Mężczyzna ramzes

  • Wiadomości: 1428
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 20.06.2015
Ma może ktoś jakieś lepsze pozycje?
Wytycz sobie sam - i nie jest to zlośliwość, tylko szczera rada. Otwierasz np Komoota, wstawiasz początek i koniec oraz rodzaj trasy. Potem sprawdzasz po kawałku jak poprowadziło, sprawdzasz jakość i rodzaj dróg (np w podglądzie street view), modyfikujesz po swojemu i po kilkudziesięciu minutach zabawy otrzymujesz trasę dokładnie taką jak potrzebujesz.

Offline Mężczyzna MichałD

  • Wiadomości: 470
  • Miasto: Jura Krakowsko-Częstochowska
  • Na forum od: 27.11.2013
    • Między Wartą, Pilicą i Nidą
Wytycz sobie sam - i nie jest to zlośliwość, tylko szczera rada.

Ej, ale to się zmęczyć można...  ;D
Nie personalnie, bo nie mam pojęcia kto pyta, jednak to typowe dla obecnych czasów. Sam przestałem, i mam w ... czy to grzeczne czy nie, odpowiadać na takie pytania których naprawdę sporo dostaję o Jurę. Jak ktoś zapyta o konkret czy tędy czy owędy będzie lepiej to troszkę inna sprawa i w ramach czasu/możliwości podpowiem. Ale na "dej" reaguję alergicznie.

A samodzielne wytyczenie przy dostępie do aktualnych map, zdjęć sat., GSV, fejsa/forów gdzie można aktualne informacje znaleźć to sama przyjemność. I wzbogacić wiedzę o odwiedzanych okolicach można, a może się okazać że warto pojechać nieco inaczej bo z sąsiedniej górki jest niesamowity widok, albo ciekawa wioska, albo... 
Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy.

Offline Mężczyzna Cokeman

  • Wiadomości: 466
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 24.05.2013
Włazi taki nowy, nie przywita się wcale tylko od razu daj i daj. Aż dziw, że linka do jakieś ściepy nie zarzucił.

Z własnego doświadczenia to 1,5 roku temu jechałem z Katowic do Wawki przez Częstochowę. Polecam DK91 i potem S8. Między Piotrkowem, a Tomaszowem szuter był czasami, a koło Mszczonowa to już nawet błotko w lesie. Także podpada pod gravel co nie? :D

Offline Mężczyzna sombra

  • Lubię ciszę... więc kręcę głównie nocą.
  • Wiadomości: 356
  • Miasto: Skierniewice
  • Na forum od: 04.11.2016
    • blog
Ale ta trasa to ma być jak najbardziej w linii prostej czy jednak mogą być tzw. kolana. A jeżeli takk to jak bardzo chcesz odjechać od tej linii. I czy coś przy okazji chcesz zwiedzić, zobaczyć czy tylko cieszyć się szutrami?

Offline Mężczyzna latant

  • Wiadomości: 198
  • Miasto: Ożarów Maz.
  • Na forum od: 19.04.2014
Kiedyś takie coś popełniłem w drodze na Szlak Orlich Gniazd, może się nada lub może stanowić bazę do ułożenia czegoś własnego.


https://connect.garmin.com/modern/course/143635234


https://connect.garmin.com/modern/course/143635083

Offline Martini

  • Wiadomości: 2
  • Miasto: krakow
  • Na forum od: 20.01.2023
dziękuje wszystkim za pomoc, na podstawie tego cos sie uda sklecic .


pozdrawiam,
M

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum