Autor Wątek: Jesienna zaduma, czyli jak znowu nie dojechaliśmy do woj. dolnośląskiego  (Przeczytany 896 razy)

Offline Mężczyzna Bubu

  • Wiadomości: 539
  • Miasto: Ziemia Dobrzyńska
  • Na forum od: 06.06.2018
    • Relacje z wycieczek i wypraw
Witajcie poświątecznie. Parę tygodni temu znów dopadł mnie covid, "dzieki" czemu udało mi się skończyć relację z naszej (żona + ja) kilkudniowej wycieczki z domu do... no właśnie: miało być do Wrocławia, skończyliśmy w Żaganiu. Czyli, podobnie, jak latem, znów coś nas powstrzymało, jak już mieliśmy wjechać do woj. dolnośląskiego. Co prawda, Żagań historycznie jest Dolnym Śląskiem, więc niby plan wykonany, ale niedosyt pozostaje. Pogoda była jesienna: zimno, mgliście, deszczowo, ale też słonecznie i prawie ciepło (chociaż ja chyba bluzy ani razu nie zdjąłem).
Miłego czytania: http://sasieczno.pl/relacje/2022-jesienna-wycieczka-z-domu-na-dolny-slask/

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7183
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
Kawał roboty  ;D Gratulacje.
Miałem przyjemność w tym roku z kolegą nie.dzielny również korzystać z promu w Nieszawie. Również pierwszy dzień przypomniał mi znane miejsca. Zatem wspomnienia pięknie ożyły  ;D

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Offline Mężczyzna Bubu

  • Wiadomości: 539
  • Miasto: Ziemia Dobrzyńska
  • Na forum od: 06.06.2018
    • Relacje z wycieczek i wypraw
O! To byliście zupełnie niedaleko mojego domu. Przy kolejnej okazji - zapraszam!

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4759
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
fajna traska, i w moich okolicach też przejeżdżaliście.

Offline Mężczyzna Bubu

  • Wiadomości: 539
  • Miasto: Ziemia Dobrzyńska
  • Na forum od: 06.06.2018
    • Relacje z wycieczek i wypraw
fajna traska, i w moich okolicach też przejeżdżaliście.

Zgadza się, ten most na Kanale Noteckim to całkiem fajna atrakcja. Od strony Inowrocławia akurat niełatwo się tam dostać (albo może my jakoś nieoptymalnie tam nawigowaliśmy - w drugą stronę), ale generalnie super. Ogólnie, trochę za mało czasu mieliśmy, czy też może zbyt ambitnie zaplanowaliśmy całość, z drugiej strony pozostał mały niedosyt i będzie gdzie wrócić. :)

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum