Autor Wątek: Octane One Kode na spokojnie  (Przeczytany 7094 razy)

Offline Mężczyzna Krakonos

  • Wiadomości: 69
  • Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 16.03.2014
    • Życie w Namiocie
Odp: Octane One Kode na spokojnie
« 31 Lip 2022, 10:56 »
O kurczę, to ja zostałem nowym właścicielem Twojego framesetu :D Poznałem po sterach i czerwonej oponie na widełkach z tyłu. Właśnie składam na nim budżetowego gravela, takiego żeby można było wyskoczyć po pracy na szutry, ale też żeby bez stresu można go było zostawić pod Lidlem i iść na zakupy. Póki co jestem po pierwszej jeździe testowej (na ten moment rower złożony jako singiel, bo czekam na części do napędu) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony ramą. Dla mnie miało być sportowo, bo rower zastąpił aluminiowego przełaja o agresywnym geo, który wcześniej u mnie robił za rower "miejski". W porównaniu z alu przełajem było mega komfortowo na nierównościach (z oponą 36mm). Faktycznie wyprawowca bym na tej ramie nie budował, ale wyprawowca już mam - z baranem i oponami 29x2.1. Tylko bez bagażu taki rower nie ma w sobie nic z gravela i idzie jak czołg. Kode jako względnie tani rower do przejażdżek na lekko wygląda bardzo obiecująco.

Kòpôcz

  • Gość
Odp: Octane One Kode na spokojnie
« 31 Lip 2022, 21:36 »
O popatrz... Świat jest jednak mały. W moim półmilionowym mieście mamy taką parafrazę powyższego stwierdzenia: w rzeczywistości mieszka tu 100 osób, reszta to turyści (że niby wszyscy jakoś się tu znają ;)). Mam nadzieję, że zadowolony jesteś. Na moją zaoraną latami pochylonej ściganckiej pozycji szyję dobitą siedzeniem godzinami przed kompem Kode jest już zbyt "sportowy".

Offline Mężczyzna Krakonos

  • Wiadomości: 69
  • Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 16.03.2014
    • Życie w Namiocie
Odp: Octane One Kode na spokojnie
« 3 Sie 2022, 19:35 »
No już poskładałem i parę jazd tym stworem odbyłem, bardzo fajna rama. Budowa budżetowa, więc napęd 3x9, mix Sora i Alivio (tylko korba lepsza, wybebeszona z przełaja). Większość szpeju leżało sobie w pudle i czekało na taką okazję. Dorzuciłem trochę czerwonych akcentów, żeby pasowało do sztycy. Na przyszłość planuję jeszcze kupić jakieś przyzwoite koła, bo te które mam pochodzą z Marina Four Corners i są nieprzyzwoicie ciężkie. Ale i tak rower z oponą Schwalbe Hurricane 40c (realnie na mojej obręczy 36 mm) leci jak dzik.

Offline Mężczyzna ramzes

  • Wiadomości: 1428
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 20.06.2015
Odp: Octane One Kode na spokojnie
« 4 Sie 2022, 17:12 »
No już poskładałem...
Ładny rowerek wyszedł.

Offline Mężczyzna liftlodz

  • Wiadomości: 1270
  • Miasto: Polska
  • Na forum od: 24.12.2020
Odp: Octane One Kode na spokojnie
« 1 Lis 2022, 10:28 »
Fajna sztyca

Offline Mężczyzna grzesiowu

  • Wiadomości: 2
  • Miasto: KRK
  • Na forum od: 01.04.2023
Odp: Octane One Kode na spokojnie
« 1 Kwi 2023, 13:36 »
@ Kòpôcz

"Nowy niestety podniety nie wzbudza - intryguje geometrią, ale załamuje wykonaniem." - jak to rozumieć? pytam bo się zastanawiam nad kupnem frejmsetu

pozdro

Kòpôcz

  • Gość
Odp: Octane One Kode na spokojnie
« 1 Kwi 2023, 15:24 »
To było o Taborecie - Marinie 4C. Szybko go sprzedałem, ale swoje zrobił - pozwolił zbadać potrzeby starczych kręgów i zamówić coś dużo ciekawszego.

Offline Mężczyzna grzesiowu

  • Wiadomości: 2
  • Miasto: KRK
  • Na forum od: 01.04.2023
Odp: Octane One Kode na spokojnie
« 1 Kwi 2023, 19:30 »
acha ... dzięki
ja to zrozumiałem że jest jakiś secret update KODE'a czyli wygląd i geo bez zmian, ale materiał inny i gdzie indziej produkowane :-)

pozdrawiam

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum