Autor Wątek: Pobrzeże Szczecińskie, Gdańskie i Pojezierze Drawskie z dziećmi sierpień 2021  (Przeczytany 5608 razy)

Offline Mężczyzna Felek

  • Wiadomości: 1180
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Cześć,

W miniony weekend ukończyłem opisywanie naszej rodzinnej wyprawy. Podczas 4 tygodni sierpnia przejechaliśmy razem z dziećmi około 750 kilometrów wzdłuż zachodniej oraz wschodniej części polskiego wybrzeża Bałtyku. Pomiędzy tymi odcinkami zrobiliśmy pętlę w Drawskim Parku Krajobrazowym.

Dla chętnych zamieszczam linki do wpisów z wszystkich trzech etapów naszej wakacyjnej przygody:

https://tataimapa.pl/etap1-pobrzeze-szczecinskie/
https://tataimapa.pl/etap2-pojezierze-drawskie/
https://tataimapa.pl/etap3-pobrzeze-gdanskie/

Poniżej kilka zdjęć na zachętę:















« Ostatnia zmiana: 18 Paź 2021, 22:14 Felek »
Podróże z dziećmi www.tataimapa.pl

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Świetny wyjazd!
Przejrzałem sobie Waszą trasę na Pojezierzu Drawskim i muszę powiedzieć, piękne wybory niełatwych dla dzieciaków dróżek...
No i generalnie fajna relacja.

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4759
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
daliście czadu! Fajna wyprawa. Z osobistych doświadczeń najbardziej lubię drawskie, bo w sezonie nie jest tłoczno. Natomiast nad naszym Bałykiem za tłoczno dla mnie. Zwróć uwagę na ceny, to już są ceny kempingów w Niemczech. Atrakcji za to dużo i bardzo zróżnicowane drogi w Polsce to argument na nudę. Podziwiam organizację i tak dokładne opisy. Podziwiam też wytrwałość nie tylko dzieciaków ale i Waszą cierpliwość.

Offline Mężczyzna Felek

  • Wiadomości: 1180
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Tamzoo: Drawskie bardzo nam się podobało. Dałoby się zapewne nakreślić pętlę, która nie uwzględnia asfaltów, ale póki mamy przyczepkę musimy trzymać pewien standard podłoża by Felicja nie czuła się jak na torze przeszkód:)

Easyrider77: co do wytrwałości to trzeba mieć trochę samozaparcie, ale już po drugim roku takich wyjazdów dzieci powoli włączają się w pomoc. Są szanse, że za parę lat będzie można robić poważniejsze wyjazdy w tym zagraniczne. Przekonaliśmy się też, że chociaż z drogami jest gorzej niż za zachodnią granicą to nasz kraj ma dużo ciekawych miejsc, które warto poznać. Jak już pisałem, w przyszłym roku myślimy w ścianie wschodniej.
Podróże z dziećmi www.tataimapa.pl

Offline Mężczyzna Sebastian

  • Wiadomości: 184
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 22.03.2015
    • Dzieciaki w Plecaki
Drawskie! Piękne rejony, poznaję niektóre miejsca i drogi :) Chętnie tam wrócę, właśnie planując dokładnie trasę. Mało ludzi, dużo pięknych terenów, spokój, jeziora.

Gratuluję świetnie zaplanowanej trasy!

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum