Autor Wątek: Bayeranckie wycieczki w oparciu o rower  (Przeczytany 10294 razy)

Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Bayeranckie wycieczki w oparciu o rower
« 20 Wrz 2021, 22:05 »
Halo, halo Bezdomni Niezłomni znów nadają!  :)
Po krótkiej przerwie od zakończenia naszej wycieczki Po Polsce mieliśmy jak dotąd niewiele czasu na jazdę (było jeszcze kilka miłych wycieczek w "oparciu o rower" po Sudetach) i na dłuższe jady na razie się nie zanosi a przynajmniej nie dłuższe niż łikend, ale przenieśliśmy się w całkiem rokującą w fajne miejsca okolice i może uda się trochę po eksplorować rowerowo.

Na pierwszy ogień z racji pojawienia się po tygodniu opadów okna pogodowego i niedalekiej odległości wybraliśmy się na panoramiczną wycieczkę na Hochtor, przy okazji udało się nawet zabiwakować. 
Kiedyś podjeżdżaliśmy już od południa, ale po drugiej stronie tunelu też wyglądało smakowicie i trzeba było wyrównać rachunki.
Poza murowaną pogodą, widokami, stanem przedzawałowym bo zbyt długiej przerwie od jazdy, miłym noclegiem i wystrzałem wentyla bez przygód.

https://photos.app.goo.gl/VNPLsRHsGGga91dc7
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna memorek

  • Wiadomości: 2670
  • Miasto: Szczecin
  • Na forum od: 12.05.2007
No, bardzo dziękuję. Takie obrazki o poranku, w dzień roboczy. Cios poniżej pasa.  ;D

Marek

Offline Mężczyzna wojtek

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 5120
  • Miasto:
  • Na forum od: 02.03.2010
    • Pokój z Tobą
Ładnie się tam bawicie. Nawet bardzo ładnie. Miło było pooglądać z rana, dziękuję.

Offline Mężczyzna wiki

  • Nie spać! Jechać!
  • Wiadomości: 1618
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 28.01.2016
    • ekstremalna strona rowerowa
Pięknie. No i te dziesiątki zdjęć które nadawałyby się do kalendarza. Trudno byłoby wybrać.
rowerem na księżyc (100 %);  [wsie woj. łódzkiego - 38%]

Offline Mężczyzna lepiotrek

  • Więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek
  • Wiadomości: 166
  • Miasto: Sochaczew
  • Na forum od: 23.04.2014
Ależ pogodę trafiliście. zazdrość, mnie się nie udawało  :icon_cry:

Offline Mężczyzna MEC

  • Wiadomości: 376
  • Miasto: Nowy Tomyśl
  • Na forum od: 17.12.2016
Miło Was widzieć i aż zazdrość bierze

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka


Offline Mężczyzna Rowerownik

  • Wiadomości: 573
  • Miasto: Okolice Wrocławia
  • Na forum od: 18.05.2014
Fotony jak z katalogu porządnej firmy rowerowej. Piękne!

Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Warunki były takie że aż głowa bolała od rozglądania się.
Ciężko zrobić selekcję takiego albumu.
Tydzień po tej wycieczce wybraliśmy się trochę bliżej komina liznąć delikatnie Tyrol, przy okazji też liznąłem szutru a w konsekwencji trzeba było lizać rany.
Ogólnie na tutejszych szlakach czujemy się trochę na naszych rowerach jakbyśmy wjechali na autostradę zaprzęgiem konnym - tak są zdominowane przez motorowery elektryczne w zasadzie jeszcze szosy i grawele są tylko w większości napędzane kopytami tylko.

Wrzucam wieczorem, żeby nie psuć dnia z rana  ;)
Pozdrawiamy

https://photos.app.goo.gl/QdCGpaMHxDzb36tB9
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna Jerzy R

  • Wiadomości: 122
  • Miasto: Polska Kraków
  • Na forum od: 06.08.2020
Pierwsza część super, ale dwójka jest dla mnie bardziej super  :icon_smile: . Klika kadrów istne perełki. Nie zadraszczam szlifów.

Offline Mężczyzna memorek

  • Wiadomości: 2670
  • Miasto: Szczecin
  • Na forum od: 12.05.2007
A ja tam dałbym się trochę poszlifować dla tych widoków.  ;)

Marek

Offline Mężczyzna qbotcenko

  • Wiadomości: 2927
  • Miasto: Tomprofa Gbórnicza
  • Na forum od: 17.03.2018
    • http://qbot.pro/
Bloodhound Gang.. to były czasy  ::)


Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Nam też się bardziej podobała druga wycieczka, była bardziej przygodowa i z wszystkimi elementami które lubimy. Hohtor to taki klasyk typu "masthew", ot droga którą da się wyjechać wysoko.
W ten weekend ma być podobno niezła lampa i planujemy wjechać jeszcze wyżej ponad 3k.
Póki co wycieczka z ostatniego weekendu.
Wyjazd prosto z chałupy bez dojeżdżania wokół najbliższej górki i wjazd na przełęcz Sudenfield.

https://photos.app.goo.gl/9gogF75oCmnj5cd7A
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna Jerzy R

  • Wiadomości: 122
  • Miasto: Polska Kraków
  • Na forum od: 06.08.2020
No bardzo pięknie  :icon_biggrin: . Mam tylko pytanie, co to za pionowa linia w środku kadru na niektórych zdjęciach?

Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
Bloodhound Gang.. to były czasy  ::)


Znam tylko zespół, czy było jeszcze coś pod tą nazwą?
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Offline Mężczyzna remi

  • Wiadomości: 574
  • Miasto:
  • Na forum od: 08.12.2011
No bardzo pięknie  :icon_biggrin: . Mam tylko pytanie, co to za pionowa linia w środku kadru na niektórych zdjęciach?
Kreska powstała podczas konwersji plików na JPEG, nie mam pomysłu dlaczego. Choć przez chwilę się bałem że padła matryca.
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!


Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum