Autor Wątek: Majowa pętla wokół jeziora Śniardwy z dziećmi  (Przeczytany 7534 razy)

Offline Mężczyzna Felek

  • Wiadomości: 1179
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Cześć,

Z końcem maja byliśmy z dziećmi na Mazurach. Pierwotnie w planach było objechanie tylko jeziora Śniardwy. Niestety okazało się, że prom w Wierzbie rozpoczyna kursowanie od 1 czerwca więc plan się zmienił i do pętli dołożyliśmy też Bełdany. Pogoda była całkiem niezła, temperatury niskie, ale jak na to co działo się w pierwszej połowie wiosny i tak było ok.

Dzięki temu ominęły nas także tłumy, jakie pojawiły się w całej Polsce tydzień później w długi weekend. Trasa wraz z opisem znajduje się pod linkiem https://tataimapa.pl/mazury-2021/ . Poniżej kilka zdjęć z wyjazdu:









Podróże z dziećmi www.tataimapa.pl

Offline EASYRIDER77

  • Wiadomości: 4759
  • Miasto: INOWROCŁAW
  • Na forum od: 27.07.2010
super Wam wyszło! Jestem pod wrażeniem. Fajnie że tak bez tłumów ludzi itp. momentami miałem wrażenie że to nie Mazury. Świetnie.

Offline Mężczyzna Felek

  • Wiadomości: 1179
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Tłumy pewnie się pojawią jak ukończą tą Mazurską Pętlę Rowerową, chociaż ja i tak zawsze planuję po swojemu trasy, wiec nie będzie źle:)

Teraz szykujemy się na sierpień, w planach dokończenie wybrzeża poza odcinkiem Kołobrzeg-Kopalino, który objechaliśmy w zeszłym roku. Plus do tego Drawski Park Krajobrazowy.
« Ostatnia zmiana: 6 Lip 2021, 13:36 Felek »
Podróże z dziećmi www.tataimapa.pl

Offline Mężczyzna wojtek

  • Użytkownik forum
  • Wiadomości: 5120
  • Miasto:
  • Na forum od: 02.03.2010
    • Pokój z Tobą
Podoba mi się podróżowanie w takim stylu.

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7183
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
#Felek. Dzieci mam większe już, ale imponuje mi Wasza pasja i jej realizacja. Przypomniałeś mi też, że planowałem objechanie Wielkich Jezior. Muszę wrócić do pomysłu

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Offline Mężczyzna Felek

  • Wiadomości: 1179
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Dziękuję, taki sposób na wakacje chcemy zaszczepić u dzieci, przy okazji, będą miały ruch a w przyszłości lepszą kondycję dzięki czemu będzie można myśleć o poważniejszych przedsięwzięciach.

Dodatkowo tego typu spędzanie wolnego czasu jest tańsze od wczasów stacjonarnych oraz nie trzeba nic rezerwować. Z tych ciemnych stron, to trzeba być mocno zorganizowanym, jednak pakujemy się nie tylko za siebie, ale i za dzieci. Sakwy też wiozą rodzice chociaż w tym roku Marysia dostała już swoje dwie 12,5 litrowe sakwy. Plus jest taki, że z każdym rokiem będą starsze i bardziej samodzielne więc mniemam, że część obowiązków i sprzętu przejmą na siebie:)
Podróże z dziećmi www.tataimapa.pl

Offline Mężczyzna łatośłętka

  • Skup i ubój. Rozbiór.
  • Wiadomości: 8577
  • Miasto: nie, wioska
  • Na forum od: 21.03.2013
B. fajne, miłe, ciepłe, istotne rzeczy.
Dziękuję / Pozdrawiam,
tutaj jestem łatoś, odtąd łętka ... łatośłętka!

Offline Mężczyzna Sebastian

  • Wiadomości: 184
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 22.03.2015
    • Dzieciaki w Plecaki
Ciekawa relacja, odczarowałeś mi tym Mazury, które do tej pory kojarzyły mi się z tłumami, pędzącymi kierowcami i mało przyjaznymi dla rowerzystów z dziećmi. Jak widać da się, tylko więcej ctna planowanie trzeba poświęcić. Szkoda tylko, że urlopu tak mało.

Offline Mężczyzna Felek

  • Wiadomości: 1179
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Tak, póki dzieci są małe staram się nie zostawiać nic przypadkowi, zarówno trasa jak i atrakcje są zaplanowane, dzięki temu ograniczam liczbę rozczarowań do minimum oraz chowam w rękawie asy na wypadek gdyby młodzież chwilowo straciła motywację:)
Podróże z dziećmi www.tataimapa.pl

Offline Mężczyzna Elwood

  • Od 2009-03-26
  • Wiadomości: 1580
  • Miasto: Przystanek Oliwa
  • Na forum od: 07.02.2023
Elegancko.
Wszystko przede mną.
Kto ma rację dzień wcześniej od innych, przez dobę uchodzi za idiotę.

Offline Mężczyzna R_och

  • Talizman słońca 🌞
  • Wiadomości: 1724
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015
"Olafek i Karmelek", a alpaki jak mają na imię?
 ;) żarcik. Jak zwykle miło zaglądnąć na Waszą stronę.

Ps. Na tą Mazurską Pętle Kajtek ciągnie mnie w sierpniu.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Offline Mężczyzna Felek

  • Wiadomości: 1179
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Daj znać czy byliście w sierpniu na tej pętli. Za rok ponownie myślimy o Mazurach. Tym razem bez przyczepki, najmłodsza córa będzie jechać sama na 16” calowych kołach wspomagana holem :)
Podróże z dziećmi www.tataimapa.pl

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum