Autor Wątek: Po Polsce.  (Przeczytany 8495 razy)

Offline Mężczyzna Dziadek

• Miasto: Szczytno, Pionki
  • Na forum od: 05.01.2017
Odp: Po Polsce.
« 7 Kwi 2021, 08:39 »
O, byliście w moich stronach 8) Do Królewskich Źródeł zajeżdżaliście od Pionek czy od szosy Radom-Kozienice?

Offline Mężczyzna wojtek

• Użytkownik forum
  • Miasto:
  • Na forum od: 02.03.2010
    • Pokój z Tobą
« 7 Kwi 2021, 12:57 »
Trzeba mieć baczenie, bo nowe zdjęcia pojawiają się ukradkiem. Ładną mieliście zimę.

Edycja: A pan kierownik nie poratował?
« Ostatnia zmiana: 7 Kwi 2021, 13:55 wojtek »

Offline Mężczyzna kawerna

• Piotr(ek) Hrehorowicz w realu
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 22.09.2013
« 7 Kwi 2021, 14:28 »
Qurde. Dzisiaj zmarzłem ;)
... i stałem się social-rowerzystą... Anachronicznie lubię trójrzędowe korby i małe kasety ;)

Offline Wilk

• Użytkownik forum
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
« 7 Kwi 2021, 20:39 »
Ale prawdziwym hitem to jest ten nocleg w rejonie Gassów, niby takie niszowe tereny na całej trasie - ale i największego kolarskiego mainstreamu w kraju nie zabrakło :P
"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"
http://www.wyprawyrowerowe.neostrada.pl

Offline PABLO

• Na forum od: 25.03.2011
    • http://www.klub-karpacki.org
« 7 Kwi 2021, 20:41 »
Ale prawdziwym hitem to jest ten nocleg w rejonie Gassów, niby takie niszowe tereny na całej trasie - ale i największego kolarskiego mainstreamu w kraju nie zabrakło

Kolarstwo gassowe i turystyka rowerowa to są światy równoległe.

Offline Wilk

• Użytkownik forum
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
« 7 Kwi 2021, 20:46 »

Jak widać tutaj dało się je połączyć  ;)
"Miałem krewnego, który studiował trygonometrię, aż mu wąsy odpadły, a kiedy już się wszystkiego nauczył, przyszła jakaś Buka i go zjadła. No i leżał potem w brzuchu Buki z całą tą swoją mądrością!"
http://www.wyprawyrowerowe.neostrada.pl

Offline Mężczyzna emes

• i tak nie dojedzie
  • Miasto:
  • Na forum od: 09.06.2010
    • http://north-south.info
« 8 Kwi 2021, 13:07 »
Piękną mamy zimę tej wiosny :D
Trzymam kciuki, liczę że kiedyś pojawią się opisy lub współrzędne, bo kilka miejscówek jest bombowych.

Offline Mężczyzna remi

• Lazy Rider
  • Na forum od: 08.12.2011
« 8 Kwi 2021, 18:44 »
No właśnie jakieś dziwnie mocno zaszumione te foty. Bardzo wysokie ISO, czy to efekt zmniejszenia rozdzielczości przez konwerter? Nazwy plików sugerują, że to zdjęcia z nowego Fuji i trochę ta jakość nie pasuje mi do tego aparatu.
Przeleciałem na razie na szybko, dokładniej obejrzę w tygodniu. W oko wpadła mi wiata w Królewskich Źródłach, gdzie jakiś czas temu wymieniałem przebitą dętkę podczas, gdy dwa metry za mną jakaś para pozowała do zdjęć ślubnych.
Nowy dla mnie system Fuji rozpoznaję bojem, a to trochę inny świat niż znany mi dotychczas. Szum może wynikać ze zbytniej wiary w auto ISO z priorytetem minimum, albo z efektu ziarna. Zmieniłem i jedno i drugie, ale telefon jest słaby do podglądu.

Kobiecy akt też by się w tych szumach znalazł
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!

Offline Mężczyzna remi

• Lazy Rider
« 8 Kwi 2021, 18:49 »
Fajnie, czyli nie ma co do was pisać jakbym jeździł gdzieś pod Warszawą ;)

Jeśli można, to na ten moment sugerowałbym odbicie na północ nad Biebrzę i Narew, jakiś czas jeszcze powinny być imponujące rozlewiska.

Miłego wyjazdu.
Od Terespolu będziemy się kierowali przez Drohiczyn i Łapy na pewno nad Narew, może jeszcze uda się załapać, nad Bugiem za Drohiczynem musieliśmy zawracać z niektórych dróg z powodu stojącej jeszcze wody.

Miejscówka spalona, ale będzie jakaś nowa ;)
Największym rowerzystą jest ten, któremu rowerowanie sprawia największą przyjemność!

Offline Mężczyzna remi

• Lazy Rider
« 8 Kwi 2021, 18:53 »
Remi, Ania. Cieszę się, że wyruszyliście. Trzymam kciuki i kibicuje.  Jeżeli będziecie w wypasionej turystycznie Ziemi Łódzkiej to dywan w moim salonie stoi otworem. Powodzenia i satysfakcji.
Arek dziękujemy za zgłoszenie, ale wypasiona ziemia łódzką to dla nas na razie jak inny kontynent :) ale kto wie. Będziemy pamiętać.

Offline Mężczyzna remi

• Lazy Rider
« 8 Kwi 2021, 18:56 »
O, byliście w moich stronach 8) Do Królewskich Źródeł zajeżdżaliście od Pionek czy od szosy Radom-Kozienice?
Od Kamionki

Offline Mężczyzna remi

• Lazy Rider
« 8 Kwi 2021, 19:00 »
Piękną mamy zimę tej wiosny :D
Trzymam kciuki, liczę że kiedyś pojawią się opisy lub współrzędne, bo kilka miejscówek jest bombowych.
Ogarnąłem już dane exif i zdjęcia już powinny wpadać po kolei a jak przestaną marznąć palce to może opisy będą też na bieżąco.:)

Offline Mężczyzna remi

• Lazy Rider
« 8 Kwi 2021, 19:04 »

Jak widać tutaj dało się je połączyć  ;)
Zaczynać wyprawę z Warszawy i nie zahaczyć o światowa stolicę trzepactwa?
Przy okazji odbyliśmy kilka fajnych rozmów z kilkoma szoszonami którzy mieli odwagę zrównać swoje tępo z naszym
Do kawiarni trafiliśmy za to przypadkiem, ale warto było dla klimatu i naprawdę pysznej kawy.

Offline Mężczyzna remi

• Lazy Rider
« 8 Kwi 2021, 19:08 »
Trzeba mieć baczenie, bo nowe zdjęcia pojawiają się ukradkiem. Ładną mieliście zimę.

Edycja: A pan kierownik nie poratował?
Zima trzyma! Wczoraj w najciekawszym momencie dnia były 4°C
Najgorsze że nie ma się gdzie zagrzać, czy zjeść ciepłego posiłku a nawet kebaby trzeba zjeść na zewnątrz. Ludzie też się dziwnie patrzą, ale zdążają się pojedyncze przyjazne gesty.

Offline PABLO

• Na forum od: 25.03.2011
    • http://www.klub-karpacki.org
« 8 Kwi 2021, 20:02 »
za Drohiczynem musieliśmy zawracać z niektórych dróg z powodu stojącej jeszcze wody.

Oj tam, oj tam ...

itp.

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum