Autor Wątek: 35 punktów widokowych w Dolinie Dolnej Odry i zator lodowy  (Przeczytany 1698 razy)

Offline Mężczyzna liggy

• Miasto:
  • Na forum od: 12.10.2020
zima za szybko się zwinęła do morza   Trudno, statystycznie za 5-10 lat będzie kolejna okazja.
Statystyka przestała działać, odkąd samoloty mało latają i klimat trochę odsapnął. :wink:

Offline Mężczyzna podjazdy

• niech tak się stanie
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
Statystyka przestała działać, odkąd samoloty mało latają i klimat trochę odsapnął.
Nieodgadnione są meandry prostego umysłu.
"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Offline Mężczyzna liggy

• Miasto:
Statystyka przestała działać, odkąd samoloty mało latają i klimat trochę odsapnął.
Nieodgadnione są meandry prostego umysłu.

Ja tylko o tym, że klimat być może będzie normalniejszy, bo w 2019 ilość lotów wynosiła około 176 000 dziennie, a w 2020 spadła aż o 70%. A każda godzina lotu, to spaliny z około 6 ton paliwa.
Tylko mi nie mów, że to nie ma wpływu na powietrze. :icon_smile:

Offline Mężczyzna podjazdy

• niech tak się stanie
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
Ja tylko o tym, że klimat być może będzie normalniejszy, bo w 2019 ilość lotów wynosiła około 176 000 dziennie, a w 2020 spadła aż o 70%. A każda godzina lotu, to spaliny z około 6 ton paliwa.
Tylko mi nie mów, że to nie ma wpływu na powietrze. :icon_smile:
Żeby klimat był normalniejszy ilość CO2 i innych gazów musiałaby zacząć spadać,a ona cały czas rośnie

Skoro nie ma żadnego spowolnienia to raczej spodziewałbym nasilenia tendencji związanych ze zmianami klimatu jak ich odwrócenia  ::)

"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Offline Mężczyzna liggy

• Miasto:
Kolega, jako fachowiec objaśni mnie poproszę, w jaki sposób słupki nie drgnęły, pomimo zmniejszonej aktywności ludzkiej w 2020 r. z grubsza o połowę.

Offline Mężczyzna Kamilek

• Pół legenda, pół prawda, pół nieprawda.
  • Miasto: Szczecin
  • Na forum od: 01.05.2014
Cholera jaka fajna trasa, nie wiedziałem że moje rejony takie fajne, w sumie byłem na tej ścieżce nad Dąbiem, Siekierki, Cedynię, Zachodni Kraniec Polski i niektóre inne miejsca po drodzę odwiedzałem ale jakieś "brzydsze" były niż na Twoich zdjęciach :)
Masz może tą trasę w formie elektronicznej?, teraz szykują się 3 dni Wolnego to może warto by się było przejechać.

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum