Autor Wątek: Mazowiecki Gravel  (Przeczytany 941 razy)

Offline Mężczyzna MYak

• Marek
  • Miasto: Pruszków, Mazowieckie
  • Na forum od: 20.03.2019
    • UltraCyrkle
Mazowiecki Gravel
« 10 Sty 2021, 17:14 »
Coś nowego w okolicy Warszawy.
Mocno w tym roku skoczyły imprezy ale jest moda na gravel więc tort duży do podziału.

https://mazowieckigravel.pl/

Offline Mężczyzna Felek

• Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Odp: Mazowiecki Gravel
« 10 Sty 2021, 19:28 »
Ciekawe jak trasa poprowadzona? Czy faktycznie asfaltów będzie mało?

Offline Mężczyzna mazowieckigravel.pl

• Na forum od: 11.01.2021
    • Mazowiecki Gravel
« 12 Sty 2021, 09:23 »
Cześć!

Cieszę się, że nasz wyścig został zauważony. Zgadza się, imprez gravelowych w tym roku jest zatrzęsienie i jak patrzę w kalendarz to praktycznie w każdy weekend cos się dzieje a czasami nawet to nawet dwie, albo trzy imprezy do wyboru. Dla mnie jest to dobry znak: rynek się powiększa, oferta staje się bogatsza i klienci (zawodnicy) mają w czym wybierać. A na końcu to rynek zdecyduje, które imprezy "obronią się".

Mam nadzieję, że Mazowiecki Gravel będzie takim wydarzeniem, które na dłużej wpisze się w rowerowy kalendarz. Wydaje mi się, że jest miejsce na fajne ultra na Mazowszu, poprowadzone atrakcyjną trasą i na dobrym poziomie organizacyjnym. Trasa, jak na Mazowsze, będzie w większości płaska, co powinno zachęcić wszystkich tych którzy chcieliby spróbować swoich sił w takim wydarzeniu po raz pierwszy, zabrakło dla nich miejsc na innych imprezach, albo mieszkają w Warszawie lub okolicy i ciekawą imprezę będą mieli "pod nosem".

Jestem otwarty na wszelkie uwagi, nawet krytyczne, wolę uczyć się na cudzych błędach niż na swoich (ale te pewnie też będą).

Zapraszam do pytań i kontaktu.

pozdrawiam,

Bartek Swacha

Coś nowego w okolicy Warszawy.
Mocno w tym roku skoczyły imprezy ale jest moda na gravel więc tort duży do podziału.

https://mazowieckigravel.pl/

Mazowiecki Gravel 11-13.06.2021
Pierwszy ultramaraton rowerowy dookoła Mazowsza bez wsparcia

Offline Mężczyzna mazowieckigravel.pl

• Na forum od: 11.01.2021
    • Mazowiecki Gravel
« 15 Sty 2021, 08:45 »
Pomysł na trasę jest prosty: jak najmniej asfaltów, szukamy dróg utwardzonych, żwirowych, leśnych, polnych, unikamy piachów (ale na Mazowszu to będzie trudne). Jeśli asfalty to o małym natężeniu ruchu, drogi krajowe tylko wtedy kiedy jest taka potrzeba.
ok 75% trasy jest już przejechane i nie wygląda to źle. Niektóre odcinki będę musiał przejechać jeszcze raz, żeby je poprawić.

pozdrawiam,
Bartek
www.mazowieckigravel.pl

Ciekawe jak trasa poprowadzona? Czy faktycznie asfaltów będzie mało?
Mazowiecki Gravel 11-13.06.2021
Pierwszy ultramaraton rowerowy dookoła Mazowsza bez wsparcia

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum