Autor Wątek: L-Twoo - czyli chińskie Campagnolo  (Przeczytany 2382 razy)

Offline Mężczyzna worek_foliowy

• Miasto: Kraków
  • Na forum od: 11.02.2012
L-Twoo - czyli chińskie Campagnolo
« 28 Lis 2020, 13:31 »

Nawet fajne, bo zmiana biegów jak w klamkomanetkach Campagnolo, a nie machanie całą dźwignią na boki.

https://a.aliexpress.com/_mtanUel
Janus: "Generalnie nie ogarniam 3D i notorycznie wpadam na ściany, chodzę w kółko [...]"

Offline Mężczyzna Żubr

• Na forum od: 03.11.2010
Odp: L-Twoo - czyli chińskie Campagnolo
« 28 Lis 2020, 15:22 »
Zabijcie to zanim złoży jajka!

Nie tylko Campa ma nieruchome klamki i dwie dźwignie. Microshift Advent też. Wprawdzie to jest 1x10, ale sprawdzone, tanie i działa z kasetami +50

Offline Mężczyzna sinuche

• Miasto: Beskid
  • Na forum od: 17.04.2009

Offline Mężczyzna Siara_iwj

• Miasto: Sheffield
  • Na forum od: 19.11.2016
« 28 Lis 2020, 17:14 »
Obejrzałem zbliżenia tylnej przerzutki i to jak obrzydliwie są odlane poszczególne jej elementy (światło załamuje się jak na pomiętym worku) dyskwalifikuje u mnie tego "producenta".

Offline Mężczyzna worek_foliowy

• Na forum od: 11.02.2012
« 28 Lis 2020, 18:20 »
Zabijcie to zanim złoży jajka!

Nie tylko Campa ma nieruchome klamki i dwie dźwignie. Microshift Advent też. Wprawdzie to jest 1x10, ale sprawdzone, tanie i działa z kasetami +50

;D Ja to wrzucam jako ciekawostkę, bo kupić bym się nie odważył.

Microshift ma zewnętrzne prowadzenie linki, co mocno przeszkadza w bikepackingu. No i 1x10 to jak dla mnie przesada. Microshift jest w rowerach z Decathlonu, więc jakościowo muszą być niezłe.

Obejrzałem zbliżenia tylnej przerzutki i to jak obrzydliwie są odlane poszczególne jej elementy (światło załamuje się jak na pomiętym worku) dyskwalifikuje u mnie tego "producenta".
Kupowanie takich przerzutek nie ma sensu, lepiej wziąć coś używanego, ale sprawdzonego. Jak ciekawostkę dodam, że na OLX jest wysyp przerzutek SRAM z uszkodzoną sprężyną. Jeśli SRAM nie potrafi dopilnować takich rzeczy, to co dopiero firma krzak.
Janus: "Generalnie nie ogarniam 3D i notorycznie wpadam na ściany, chodzę w kółko [...]"

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum