Autor Wątek: Koszalin-Hel grudzień  (Przeczytany 2038 razy)

Offline Mężczyzna maper

• Miasto: Straszyn
  • Na forum od: 15.02.2016
Odp: Koszalin-Hel grudzień
« 24 Lis 2020, 16:56 »
Nota bene, prognoza ataku zimy oznacza, że trasa będzie pod wiatr. Niezła orka się szykuje, ale jeśli przymrozi, to mogą być piękne lodowe krajobrazy na plaży, na falochronach itd.
Mam nadzieję, że ta zmiana wiązać się będzie także z mniejszym zachmurzeniem. Bo na razie to o żadnych pięknych widokach nie ma mowy. Jeno szarość i depresja za dnia. A morze jak ołów.

Offline Mężczyzna podjazdy

• niech tak się stanie
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
« 24 Lis 2020, 17:12 »
Jak jest mróz to zwykle są okresy, gdy stratus się rozrywa nad morzem. Ja niestety do połowy grudnia mam dużo roboty, także w weekendy.

A tu ciekawy przepis: "Nie musisz mieć maseczki, np. gdy  biegasz lub jeździsz na rowerze po terenie lasu, parku, zieleńca, ogrodu botanicznego, ogrodu zabytkowego, rodzinnego ogródka działkowego i plaży."
W grudniu zwykle plaża jest na tyle twarda, że można jeździć.
« Ostatnia zmiana: 24 Lis 2020, 18:11 podjazdy »
"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Offline Mężczyzna Ricardo

• Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 25.05.2011
« 25 Lis 2020, 10:12 »
Dzięki bardzo za odzew,ja znalazłem jeszcze https://tiny.pl/787c1
Coś wybiorę.

Gdybym wybrał tą opcję,to da się dojechać tam z Łabusza? Bo na mapie widzę jakieś drogi z nazwą Bagno.Koła mam 29x2.0.
Tak wiata jest blisko drogi, trochę aut tam jeździ, będziesz miał co chwilę hałas w nocy, zamiast tej wiaty to już wolałbym nocleg w lesie przy trasie Koszalin - Mścice, tyle że ten las jest dość podmokły. Dojazd Łabusz - Osieki jest po płytach, przejezdne.
Jak chcesz spać w lesie to lepszą opcją będzie las na Górze Chełmskiej (kierunek na Sianów).

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum