Autor Wątek: Dojazd na Zlot - samochodem - Pomorskie.  (Przeczytany 889 razy)

Offline Kobieta emonika

• Miasto: Kościerzyna/Kaszuby
  • Na forum od: 26.05.2014
Odp: Dojazd na Zlot - Pomorskie.
« 31 Sie 2020, 21:00 »
Więcej dystansu do siebie życzę ekipie francuskich piesków  ;)
Dystansu to chyba Tobie jednak brak. :P

Zastanawiam się czy Ty w ogóle robisz coś w życiu innego niż jazda na rowerze i pisanie na forum ?
Edith..
Albo raczej to moje zastanawianie się sensu nie ma  :P :)
Przecież wiadomo.  :P :lol:

Ojejej, jakie smuty...
Skomentowałem humorystycznie pomysł dojazdu autem na Zlot, opatrzyłem sowitą dawką emotikonów jakby ktoś się nie zorientował - i tyle w temacie. A Ty od razu jakiś ból d. zaczynasz wylewać, zamiast sprawę w żart obrócić. A zaraz jeszcze zacznę się zastanawiać czy nie wzięłaś żartu na poważnie. Tak więc specjalnie dla Ciebie  ;)

Toć ja się uczę od Ciebie !!
Swego czasu podobnie skomentowałam Twój post i dostałam po dupie, mimo użycia odpowiedniej ilości śmiechowych emotek.  :lol:
Czyli jest remis. PRAWIE. Oczywiście na moją korzyść. :D :)
"Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność i daje więcej światła"

Offline Mężczyzna docent161

• Miasto: KWA ....
  • Na forum od: 06.05.2018
U nas mówi się "trzymać kamień pod pachą"  ;) :)

Offline Wilk

• Użytkownik forum
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
« 31 Sie 2020, 21:11 »
Swego czasu podobnie skomentowałam Twój post i dostałam po dupie, mimo użycia odpowiedniej ilości śmiechowych emotek.

Tylko żart powinien być śmieszny lub ironiczny i jak już odpowiadasz to w tym duchu. A jakieś cienkie osobiste wycieczki niespecjalnie są zabawne niezależnie od ilości emotikonów. Tak więc jak się chcemy komuś odciąć - to z pewnym polotem, bo docinkami osobistymi efekt tylko psujemy i przekomarzankę tylko przegrywamy  ;)

Offline Kobieta emonika

• Miasto: Kościerzyna/Kaszuby
  • Na forum od: 26.05.2014
« 31 Sie 2020, 21:12 »
Swego czasu podobnie skomentowałam Twój post i dostałam po dupie, mimo użycia odpowiedniej ilości śmiechowych emotek.

Tylko żart powinien być śmieszny lub ironiczny i jak już odpowiadasz to w tym duchu. A jakieś cienkie osobiste wycieczki niespecjalnie są zabawne niezależnie od ilości emotikonów. Tak więc jak się chcemy komuś odciąć - to z pewnym polotem, bo docinkami osobistymi efekt tylko psujemy i przekomarzankę tylko przegrywamy  ;)
Nie zrozumiałeś.  :)
"Uśmiech kosztuje mniej niż elektryczność i daje więcej światła"

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum