Autor Wątek: Materac Thermarest NeoAir UberLite - ku przestrodze  (Przeczytany 18551 razy)

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7183
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
Tak było ostatnim razem

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Offline Mężczyzna WujTom

  • Administrator
  • Wiadomości: 2126
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 17.10.2016
    • Wuj Tom w podróży
Masz pozostałe dwa defekty na fotkach?
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem ...


Offline Wilk

  • Wiadomości: 19510
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
To znaczy po ilu wybuchniętych na whttps://www.podrozerowerowe.info/Themes/silentwave_20rc5/images/bbc/center.gifyprawach materacykach, w ciągu roku, można wyrazić własną opinię na temat jakości produktów Thermaresta?

Niewątpliwie po 3 walniętych materacach w krótkim okresie czasu to już można stracić zaufanie do firmy. Widać mają jakieś partie lepiej wykonanych i gorzej wykonanych materaców, może zależy to od tego, gdzie je produkują (jeśli mają kilku wykonawców), może akurat Paker dostaje z tego gorszego źródła, albo jakoś źle je przechowuje. Można sobie tylko pospekulować, niemniej takie akcje na pewno nie budzą zaufania do firmy. Przy tej cenie to nie ma prawa się coś takiego trafiać po krótkim okresie użytkowania, gdy materac jest względnie nowy. A najgorsze jest jak piszesz - że to może udupić wyjazd, bo uszkodzony materac, szczególnie w rejonie zimnym czy odludnym to ogromny problem. Tu jednak klasyczna karimata jest nie do przebicia - i w przenośni i dosłownie  :P

Spróbuj może kolejny raz wymienić go na X-Therma, niewielka jest różnica wagowo-gabarytowa, może ten model się lepiej sprawdzi, w końcu jest trochę mniej wyżyłowany wagowo.

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7183
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
Też już wysłałem materacyk do reklamacji. Szczerze to mam nadzieję, że już nie będę go na nic wymieniał
Mam fotki. Muszę poszukać.

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7183
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
Ten jest z Islandii

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Offline Mężczyzna WujTom

  • Administrator
  • Wiadomości: 2126
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 17.10.2016
    • Wuj Tom w podróży
Warto aby zostało w celach dokumentalnych. fotki lepiej oddają problem.
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem ...


Offline Mężczyzna Miciek

  • SAC
  • Wiadomości: 1294
  • Miasto: Hawana, Kuba
  • Na forum od: 08.05.2009
    • Moje wyprawy
Ten jest z Islandii
A czasem nie z Irlandii?  :icon_curve:

Offline Mężczyzna bzyk69

  • Wiadomości: 345
  • Miasto: Pszczyna
  • Na forum od: 27.08.2021


Spróbuj może kolejny raz wymienić go na X-Therma, niewielka jest różnica wagowo-gabarytowa, może ten model się lepiej sprawdzi, w końcu jest trochę mniej wyżyłowany wagowo.

Mam X-Therma z pakera. Ciorany nie za długo, bo rok. Ale ma napewno więcej niż 30 nocek za sobą.
Nie ma z nim żadnych problemów (no, może poza tym, że minimalnie puszcza zawór - albo mi się tak wydaje bo to może jednak powietrze się ochładza :)

Offline Mężczyzna WujTom

  • Administrator
  • Wiadomości: 2126
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 17.10.2016
    • Wuj Tom w podróży
Ten jest z Islandii
A czasem nie z Irlandii?  :icon_curve:
Rozwarstwił się na Islandii.
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem ...


Offline Mężczyzna Miciek

  • SAC
  • Wiadomości: 1294
  • Miasto: Hawana, Kuba
  • Na forum od: 08.05.2009
    • Moje wyprawy
Warto aby zostało w celach dokumentalnych. fotki lepiej oddają problem.
To ja dorzucę foto mojego NeoAir Xlite.

Offline Mężczyzna Król Julian

  • Wiadomości: 7183
  • Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
Muszę przyznać, ze u Ciebie zdecydowanie bardziej finezyjnie to wygląda :)

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie!

Offline Mężczyzna Miciek

  • SAC
  • Wiadomości: 1294
  • Miasto: Hawana, Kuba
  • Na forum od: 08.05.2009
    • Moje wyprawy
Muszę przyznać, ze u Ciebie zdecydowanie bardziej finezyjnie to wygląda :icon_smile:
A jak miło się na tym spało  :icon_biggrin:  Materac mi pękł w połowie wakacyjnej wyprawy.

Offline Mężczyzna misiek

  • Wiadomości: 674
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 04.11.2018
Zdjęcia, które widzę utwierdzają mnie w przekonaniu, że dobrze zrobiłem nie kupując tego badziewia  :) Póki co ze swojego STS po kilku noclegach jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że tak pozostanie i nie dodam zdjęcia materaca wyglądającego podobnie jak te na foto. 
Pozdrawiam,
Krzysiek


Offline PABLO

  • Wiadomości: 3593
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 25.03.2011
    • http://www.klub-karpacki.org
Widać mają jakieś partie lepiej wykonanych i gorzej wykonanych materaców, może zależy to od tego, gdzie je produkują (jeśli mają kilku wykonawców), może akurat Paker dostaje z tego gorszego źródła, albo jakoś źle je przechowuje. Można sobie tylko pospekulować, niemniej takie akcje na pewno nie budzą zaufania do firmy.

Znam ludzi z Pakera od lat 90-tych, kiedy rozkręcali ten biznes. Mam stały kontakt z osobami z tej firmy. Nie pracuję dla nich i z tego co piszę nie czerpię żadnych korzyści materialnych.

Paker bierze towar bezpośrednio od producenta (Cascade Designs) z magazynu producenta w Belgii. Materace na rynek europejski są produkowane w Irlandii. Produkcja na rynek amerykański ma miejsce w Seattle.

Towar jest przechowywany w tym samym magazynie od ponad 20 lat. Pracownicy firmy są systematycznie szkoleni w siedzibie w Irlandii. Serwis pracuje na materiałach producenta.

Materace sprzedaje się w tysiącach sztuk rocznie. Przy tej skali sprzedaży, niewielka liczba awarii, choć indywidualnie dotkliwych, generalnie potwierdza dobrą jakość produktu. Warto wziąć pod uwagę, że produkty Cascade (m.in. Therm-a-Rest, MSR) cieszą się dużym zaufaniem pośród zaawansowanych podróżników.

Mało który dystrybutor ma też tak rzetelną obsługę klienta. Wadliwy towar, jak już się trafi, jest naprawiany lub wymieniany. Zawsze przed zakupem można zasięgnąć rzeczowej porady.

Siedziba Pakera mieści się w Warszawie przy ul. Płockiej 17. Jeżeli ktoś ma wątpliwości może przyjść do firmy i zasięgnąć więcej informacji.

Offline Mężczyzna WujTom

  • Administrator
  • Wiadomości: 2126
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 17.10.2016
    • Wuj Tom w podróży
W Parkerze na Płockiej byłem nie jeden raz.
Zawsze profesjonalnie i rzeczowo.
Nie ma problemu aby coś odpakować i zobaczyć za nim sie kupi jak w innych sklepach.
Wolność kocham i rozumiem
Wolności oddać nie umiem ...


Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum