Autor Wątek: 9 - 12 lipca Żywiec-Beskid Żywiecki-Gorce-Rabka Zdrój  (Przeczytany 447 razy)

Offline Kobieta Eliza

• Miasto:
  • Na forum od: 06.01.2019
Hej. Szukam towarzyszy do przejechania trasy Żywiec-Beskid Żywiecki -Szlembark-objazd Gorce-Rabka Zdrój. Spanie namioty, tempo sakwowe.Do przejechania: 1 dzien 70 km, 2 dzien 100 km, 3 dzień 60 km, 4 dzien 60 km . Jak ktoś ma chęć dołączyć to zapraszam:)
« Ostatnia zmiana: 9 Lip 2020, 05:27 Eliza »

Offline Mężczyzna docent161

• Miasto: KWA ....
  • Na forum od: 06.05.2018
Weź pod uwagę że w Beskidzie mocno padał deszcz ostatnio i szlaki są bardzo zniszczone.

Offline Kobieta Eliza

• Miasto:
Dzięki za uwagę. Będę musiala sobie poradzić. Cóż zrobić:)

Offline Mężczyzna podjazdy

• niech tak się stanie
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
Mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z wypychu Borek-Czoło Turbacza i z tego,  ze standardem są tam powalone drzewa, bo zżera je kornik, nawet twarde chłopaki na forach enduro kiedyś narzekali na ten labirynt powalonych pni. Nie wiem, czy teraz leżą, ale te 3-4 godziny zapasu warto mieć na ten kawałek.
Reszta trasy nie wygląda jakoś "groźnie" poza mega błotem na grzbiecie gorczańskim po tych rekordowo wysokich opadach. Teraz jednak poprawa pogody następuje, suma prognozowanych opadów w Gorcach do czwartku wieczorem wynosi 9 mm, to bardzo mało jak na góry, więc błoto trochę wyschnie. Niestety wpieprzy się potem kolejny front, w trakcie twojej jazdy napada około 30 mm, co nie jest korzystne, bo zmoczy tę glinkę na szlakach.
"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Offline Kobieta Eliza

• Miasto:
Dzięki, coś jeszcze pozmieniam w takim razie. Szlak z Lubomierza-Rzek częściowo zamknięty, więc pomyślałam żeby jechać przez Czoło Turbacza. Dzięki za czujność!

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum