Autor Wątek: Marzec 2019-Malaga+Sierra Nevada+"Szosa"+2 osoby  (Przeczytany 142 razy)

Offline Piotrek81

  • Wiadomości: 18
  • Miasto: Jelenia Góra
  • Na forum od: 06.01.2011
Cześć :)

Po dopiero co zakończonym kilka dni temu i bardzo udanym Road Cycling Tripie w Calpe(Hiszpania) i okolicach mam jeszcze większy głód gór, jazdy, podjazdów, zjazdów, serpentyn, prędkości, endorfin, słońca i temperatur rzędu 18+ C (film z Calpe na końcu posta)

W związku z tym chcę kontynuować tą dobrą passę i tym razem kolejna mekka kolarzy szosowych a w zasadzie COMBO: Malaga+Sierra Nevada (Hiszpania)

Kiedy: start-początek marca

Jak długo: 17 dni. 10 dni-trasy wokół Malagi, 6 dni-trasy w górach Sierra Nevada 🏔

Za ile: Koszta akomodacji przy 3-ech osobach:około 550/osobę+Bilety lotnicze na tą chwilę: ok.300 zł (2 strony)+rower+wyżywienie na miejscu. Całość liczę zamknąć w ok.1500 zł/osobę za 17 dni fantastycznej, rowerowej przygody.

Zapraszam do udziału dwie, max.trzy osoby-Panie/Panów szosowców lub MTB-owców, którzy regularnie jeżdżą na rowerze. Będzie sporo przewyższeń, dzienne dystanse ok.100 km+.

Po 10 dniach spędzonych w Maladze w apartamencie z basenem(zdjęcia) przemieszczamy się około 130 km rowerami do tradycyjnego, rustykalnego domu z kominkiem z panoramą 360 stopni na otaczające góry...z którego w dzień z przejrzystym niebem będziemy wieczorem podziwiać Maroko przy butelce lokalnego wina.🍷🍷🍷

PS. Dla osób potrzebujących WiFi do pracy po rowerowym dniu informuję, że w obu akomodacjach jest ono dostępne.

Na wszelkie pytania osób poważnie zainteresowanych odpowiem drogą telefoniczną. Podeślij wiadomość prywatną, podam nr tel. Jak znasz kogoś, to możesz podrzucić mu info.

1-szy taki wypad, nie leciałaś/leciałeś jeszcze z rowerem?...żaden problem, pomogę :)

Decyzję trzeba podjąć w miarę szybko ze względu na dostępność/cenę lotów oraz akomodacji.

Calpe 2019 ,film:
&feature=youtu.be


Tagi:
 
OrganizujemyPartnerzy

Patronat


Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:CDN ....
Mobilna wersja forum