Autor Wątek: Nie buchtują w Ostoi NATURA2000 koło Promna  (Przeczytany 550 razy)

Online Mężczyzna podjazdy

• niech tak się stanie
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
Dziwny wyjazd, bo w sumie wyjechałem po południu, a więc około 11:40. Ach, ten zimowy czas. Zmarnowałem 2,5 godziny słońca (poranek był pochmurny) na oczyszczenie sztycy, rury podsiodłowej, nasmarowanie wszystkich tulei thudbustera, kolejne czyszczenie sztycy, potem zacisku, nasmarowanie (smarem stałym tym razem) blaszki od zacisku, nasmarowanie delikatnie mocowania siodła, zabawy kluczami i śrubami, w końcu mogłem pojechać. Rower jechał, a ja słyszałem tylko kolce. Na miękkim lekko "grała" lampka, ale to już koszt komfortu wypinania. Ważne, by przed zachodem słońca wyjechać z Poznania - to mi się udało, bo dzień jest coraz dłuższy, a w dzień słoneczny aż do samego zachodu słońca; ta różnica naprawdę bije po oczach. Aczkolwiek zaskoczyły mnie długie cienie o 12. Te ostatnie, które widziałem na początku listopada, były jednak znacznie krótsze. Tak to się stało i w naszej Wielkopolsce, że ta jakże nietypowa seria dobiegła końca. Mamy sporo mgieł, ale jednak nad nimi niebo jest bezchmurne, lub nieznacznie zasłonięte chmurami piętra wysokiego. Klin wyżowy, potem siodło. Oby jak najdłużej.

Fotki
https://photos.app.goo.gl/yPFWZCqWsuK9cTC5A
« Ostatnia zmiana: 19 Sty 2019, 23:40 podjazdy »
"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Offline Wilk

• Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
Fajna traska, chociaż zimy to za wiele u Was nie widać  ;)
„Nic mi po srebrze, nic mi po złocie,
Nic po chudobie —
Niech z głodu zamrę, przy krzywym płocie,
Byle przy tobie!“

Offline Mężczyzna remik

• Miasto: PObiedziska
  • Na forum od: 01.01.2017
    • Rowerowe Pobiedziska
Następnym razem jak będziesz jechał przez Pobiedziska, daj znać - chętnie się podłączę  ;)

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum