Autor Wątek: Cube Attain SL Disc 2016 -> Attain GTC Disc 2017  (Przeczytany 2428 razy)

Offline Mężczyzna skrzysie.k

• Kapituła MP-P 2017
  • Absent.With.Out.Leave
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 29.01.2016
    • Szlaki i Drogi
Fajnie chłopaki, że objeżdżacie te nowe rowery, będzie mi łatwiej dopasować coś pod siebie ;-)

Offline Mężczyzna karol1994cz

• Miasto: Zamość
  • Na forum od: 07.03.2018
Ten rower to bardziej sportowa geo czy endurance?

Offline Mężczyzna emes

• i tak nie dojedzie
  • Miasto:
  • Na forum od: 09.06.2010
    • http://north-south.info
Endurance. Jest wygodny :)

Offline Mężczyzna wyrzykus

• Piotr Wyrzykowski
  • Miasto: Olsztyn
  • Na forum od: 16.04.2018
Zdecydowanie endurance. Po trzech godzinach na nowej ramie nie mam żadnych wątpliwości że w końcu mam właściwy rozmiar. Żadnych przesunięć, udziwnień, siodło, sztyca, mostek w nominalnych pozycjach i jest wygodnie. Już by się chciało na asfalt. Nawet owijkę (co prawda z demontażu) już nawinąłem...
Follow me on Strava

Offline Mężczyzna emes

• i tak nie dojedzie
  • Miasto:
Z demontażu ale kolor odpowiedni :)

Offline Wilk

• Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
Ale to firmowa kierownica z tego modelu? Bo chwyt może trochę wygodniejszy (choć chwytu przy mostku nie tak często się używa), ale montaż czegokolwiek na taką kierownicę bardzo utrudniony.
„Nic mi po srebrze, nic mi po złocie,
Nic po chudobie —
Niech z głodu zamrę, przy krzywym płocie,
Byle przy tobie!“

Offline Mężczyzna emes

• i tak nie dojedzie
  • Miasto:
Nie, to zupełnie coś innego. Oryginał jest okrągły, lemondkę montuje się bez problemu, jeśli o to pytasz.

• Piotr Wyrzykowski
Oryginalna poszła w odstawkę, testuję na razie węglowe chińskie cudo. Faktycznie montaż kłopotliwy, o lemondce można zapomnieć, jakąś sprytnie (wąsko) montowaną lampkę jeszcze uda się wcisnąć.

Kierownica tutaj:
https://www.aliexpress.com/item/2016-Newest-Road-bicycle-racing-UD-Matt-full-carbon-handlebar-internal-cable-carbon-bike-handlebar-31/32612349372.html
Follow me on Strava

Offline Wilk

• Wyprawy Rowerowe
Oryginalna poszła w odstawkę, testuję na razie węglowe chińskie cudo. Faktycznie montaż kłopotliwy, o lemondce można zapomnieć, jakąś sprytnie (wąsko) montowaną lampkę jeszcze uda się wcisnąć.

Nie boisz się takich wynalazków testować? Ja pomimo, że liczę się z kosztami to w kierownicę karbonową za 30 dolców już bym nie wszedł; kierownica to ze wszystkich elementów karbonowych w rowerze zdecydowanie najmniej pewny, już wiele razy słyszałem o ludziach którym pękały, w tym znam dwie osoby, którym to padło na wyścigu ultra. Na zębach tak bym nie oszczędzał  ;)
Nic po chudobie —
Byle przy tobie!“

Offline Mężczyzna worek_foliowy

• Miasto: Kraków
  • Na forum od: 11.02.2012
Ciekawa sprawa. Mam kierownicę aluminiową, która waży tyle samo.
Janus: "Generalnie nie ogarniam 3D i notorycznie wpadam na ściany, chodzę w kółko [...]"

• Piotr Wyrzykowski
Nie kierowałem się tylko ceną, największym plusem Ali jest spora liczba ocen odbiorców, osobiście nie otwieram nawet stron przedmiotów bez kilkudziesieciu opinii, w tym ze zdjęciami. Póki co testuję na trenażerze, więc zęby są bezpieczne. Rok temu chciałem sprawdzić czy moje cztery litery wpasują się w siodło Spec Power, a akurat było promo na chińską jak to nazywają ‚replikę’. Myślałem że rozleci się to po paru setkach, zostało do dziś. Następne będzie oryginalne, a podobną strategię przyjąłem dla kierownicy.
Follow me on Strava

Offline Mężczyzna emes

• i tak nie dojedzie
  • Miasto:
No i wtedy może się okazać, że nabytek z Ali jest dokładnie tym samym co firmowe, z inną naklejką i inną ceną. I że pochodzi z tej samej fabryki :)

Offline Wilk

• Wyprawy Rowerowe
No i wtedy może się okazać, że nabytek z Ali jest dokładnie tym samym co firmowe, z inną naklejką i inną ceną. I że pochodzi z tej samej fabryki :)

Ale dużo większa szansa, że okaże się kiepską podróbką. Tylko na badziewnym siodle wiele nie ryzykujemy, ale przy badziewnej kierownicy może już być trochę słabo  ;)

A liczba opinii niewiele powie, z karbonem tak jest, że są lepsze i gorsze partie tego samego produktu. A markowy producent tym się różni od niemarkowego, że ma dużo lepszą kontrolę jakości, która eliminuje większość badziewia. Ale każdy ma swój rozum i samemu ocenia poziom ryzyka, ja karbonowej kiery za 30 dolarów bałbym się w rowerze instalować.
Nic po chudobie —
Byle przy tobie!“

Offline Mężczyzna MCsubi

• Miasto: Bezdomny menel rowerowy
  • Na forum od: 13.05.2018
To, że pochodzi z tej samej fabryki czasem oznacza, że ktoś wygrzebał ze śmietnika QC.

Offline Mężczyzna lesiak82

• Miasto: Grodzisk maz
  • Na forum od: 08.12.2017
    • FB
Zdecydowanie endurance. Po trzech godzinach na nowej ramie nie mam żadnych wątpliwości że w końcu mam właściwy rozmiar. Żadnych przesunięć, udziwnień, siodło, sztyca, mostek w nominalnych pozycjach i jest wygodnie. Już by się chciało na asfalt. Nawet owijkę (co prawda z demontażu) już nawinąłem...

Z tą owijką to chyba za deleko poszedłeś :)
A jeżeli chodzi o lemondke to mam też ten sam problem   ,trochę kombinacji jest  zamontowaniem , ale chyba mi się uda , ale ta twoja jest widze jeszcze bardziej aero od tej mojej  . ja mam taką deda alanera
SZOSA to euforia , ale MTB to wolność !

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum