Autor Wątek: mapy.cz - dokładna nawigacja rowerowa/gps logger na Androida/planer tras. Opinie  (Przeczytany 13785 razy)

Offline Mężczyzna Semper

• Miasto:
  • Na forum od: 22.05.2018
Nie robiłem na mapy.cz natomiast sprawdziłem na Locusie i tam strzałka pokazuje lekki skręt w prawo natomiast w Osmand dzida prosto.

Offline Mężczyzna cyniczny

• Miasto: Piaseczno
  • Na forum od: 26.11.2012
    • Wycieczki rowerowe bliższe i dalsze
Od kilku dni przy próbie synchronizacji danych z telefonu na konto mapy.cz pojawia się błąd synchronizacji. Też tak macie?

Offline Mężczyzna 8850

• Miasto: Chrzanów/małopolska
  • Na forum od: 26.08.2018
Miałem tak to samo. Rozwiązanie: Wyczyść ustawienia aplikacji, skasuj swoje ustawienia, usuń mapy. Zaloguj się od nowa jako do czystej aplikacji, pobierz mapy, będzie działać jak trzeba. Będzie się synchronizować i działać poprawnie.

Inaczej możesz też odinstalować aplikację, usunąć wszystkie pozostałości po niej jakimś czyścicielem i zainstalować od nowa. Będzie działać. Wg. mnie coś programiści skopali z synchronizacją.

A kojarzysz gdzie on zapisuje ślady? Mam kilka nie zsynchronizowanych i nie chciałbym ich stracić.

Offline Mężczyzna 8850

• Miasto: Chrzanów/małopolska
  • Na forum od: 26.08.2018
Niestety nie mam pojęcia, zwróć się raczej na forum android.com.pl z pytaniem gdzie appki trzymają  swoje dane w smartfonie, zrób kopię tych ustawień (jeśli masz roota), potem zrób to co ja napisałem i spowrotem wgraj ślady aby je zsynchronizować.

No i po wymianie maili (trwało to około 2 tygodni) i przesyłaniem print screenów do producenta softu, wdrożyli poprawkę i synchronizacja znowu zaczęła hulać bezproblemowo.
Przy okazji pochwalę producenta, bo kontakt z nimi naprawdę bezproblemowy i widać, że bardzo chcieli pomóc.

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum