Autor Wątek: Puszcza Białowieska i Białoruś z dziećmi - relacja  (Przeczytany 22193 razy)

Offline Mężczyzna Sebastian

  • Wiadomości: 184
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 22.03.2015
    • Dzieciaki w Plecaki
Dziękuję za miłe słowa, było naprawdę ciekawie - polecam ten kierunek i tego typu wyjazdy, fajnie spędzony czas, podczas którego można zacieśnić więzi z dzieciakami, przyjaciółmi i sporo przekazać dzieciom oraz dowiedzieć się o nich i od nich. To już nasz drugi tego typu wyjazd i bardzo mocno widać zmianę w podejściu i przygotowaniu dzieciaków do tego typu wyzwań.

WOOM i Frog - opisałem na stronie (chyba nawet linkowałem w opisie wyjazdu) te rowery, w art. o Frog opisałem (tam, gdzie na tamten moment mogłem) różnice względem WOOM.

Moim zdaniem nie ma b. istotnych różnic, dyskryminujących jedną czy drugą markę na rzecz drugiej. Wiele zależy od dziecka i często rodzica ;) Córka np. po 2-3 wycieczkach stwierdziła, że woli manetki zmiany biegów we Frog - wcześniej cały sezon jeździła właśnie na WOOM 4, w tym podobny wyjazd w podlaskie. Dla mnie na plus Frog też większa dostępność części zamiennych u producenta (przy liczbie dzieci jaką mam to istotne), szersze opony terenowe, które akurat założyłem na Białoruś i to był dobry krok.

Tak na szybko - więcej w artykułach na stronie, ale nie chcę rzucać na tym forum linkami do produktowych opisów.
« Ostatnia zmiana: 19 Wrz 2018, 00:50 Sebastian »

Offline Mężczyzna Felek

  • Wiadomości: 1274
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.11.2017
Dziękuję Sebastianie, przeczytam zatem informacje o tych rowerach, które już wcześniej podałeś. Umówiłem się w sklepie w czwartek koło 17:00 będę z córką, zobaczymy co bardziej jej się spodoba, jeszcze raz pozdrawiam!
Podróże z dziećmi www.tataimapa.pl

Tagi: dzieci białoruś 
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum