Autor Wątek: przyczepka towarowa jako laweta na rower syna  (Przeczytany 3222 razy)

Offline Mężczyzna janekorka

  • Wiadomości: 11
  • Miasto: bOCHNIA
  • Na forum od: 12.07.2018
Witam.
Będąc szczęśliwym posiadaczem tandemu wpadłem na pomysł, że mógłbym jeżdzić z synem w taki oto sposób: jedziemy razem na  tandememie ( jego rower na przyczepce towarowej) po głównych drogach, a jak są dogodne warunki to synek jedzie swoim rowerem. Pomysł udało mi się wdrożyć w życie , ma trochę niedociągnięć , ale idea się sprawdza.


Muszę powiedzieć , że bardzo jestem zadowolony z przerzutki planetarnej schimano nexus 7. Ma kontrę czyli mocny i pewny hamulec i przełożenia , które umożliwiają mi wyjazd nawet pod strome góry. Po tym teście przyszła kolej na jakąś dłuższą wycieczkę, którą jednak opiszę w innym poście.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 12 Lip 2018, 06:48 dudi »

Offline Mężczyzna dudi

  • Administrator
  • Wiadomości: 3399
  • Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 11.05.2009
Normalnie ciągnik siodłowy ;) Ale czego się dla dziecka nie zrobi, szczególnie żeby zarazić pasją i pokazać, że da się robić coś więcej, niż siedzenie przed komputerem. Ciekawy patent z samochodowym bagażnikiem rowerowym na tej przyczepce.

Offline Mężczyzna memorek

  • Wiadomości: 2670
  • Miasto: Szczecin
  • Na forum od: 12.05.2007
Świetny pomysł. Ja bym raczej nie stosował, hol wydaje mi się lepszy, ale gratuluję projektu i wykonania.

Jak sądzę, miny obserwatorów - bezcenne?

Marek

Offline Mężczyzna janekorka

  • Wiadomości: 11
  • Miasto: bOCHNIA
  • Na forum od: 12.07.2018
Witam. Myślałem o holu, mam to nawet, ale jazda tandemem jest bezpieczniejsza, a holu do tamdemu nie mam jak zamontować, bo siodełko jest za nisko że względu na mały wzrost syna

Offline Mężczyzna m.arek

  • Wiadomości: 2527
  • Miasto: Kraków
  • Na forum od: 17.03.2014
To może żona na tandemie, syn na holu, a za synem przyczepka.  ;)

Offline Mężczyzna janekorka

  • Wiadomości: 11
  • Miasto: bOCHNIA
  • Na forum od: 12.07.2018
he, he  :D tego pomysłu na pewno nie zrealizuję. zobaczymy ile czasu starczy na jakąkolwiek jazdę.

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum