Autor Wątek: Podkarpacie i okolice  (Przeczytany 78000 razy)

Offline Mężczyzna Adrian

  • Wiadomości: 3
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 17.01.2020
Odp: Podkarpacie i okolice
« 21 Sty 2020, 22:00 »
 Jestem z Rzeszowa, a znalazłem tu miejsca, w których nigdy nie byłem. I Mam Kolejne trasy na 2020  zapisane w googlowym notesie. Dzięki  ;)

Offline Mężczyzna R_och

  • Talizman słońca 🌞
  • Wiadomości: 1724
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015
Odp: Podkarpacie i okolice
« 5 Maj 2020, 09:02 »
Ponieważ tak jak większość z nas byłem uwięziony ostatnio w czterech ścianach więc nawet tak małe przyjemności jak dostarczenie przesyłki muzycznej :
https://photos.app.goo.gl/eVm3GvWLKWf642We8
czy urodziny teściowej (a zwłaszcza dojazd i powrót) sprawiały mi ogromną radość.
https://photos.app.goo.gl/hbieBoe3JbcLC9a88
https://photos.app.goo.gl/eWr7ssaWuNuwBDcS6
tym bardziej, że w pracy roboty tyle, że nie wiadomo czy uda się zerwać na cokolwiek dłuższego.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Offline Mężczyzna misiek

  • Wiadomości: 674
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 04.11.2018
Odp: Podkarpacie i okolice
« 5 Maj 2020, 10:27 »
Sądziłem, że większość okolicznych terenów już objechałem. Jednak patrząc na fotki widzę, że są jeszcze miejsca nieodwiedzone albo te ujęcia jakieś inne  :D
Z pierwszego linku bardziej kojarzę ale reszty już nie choć w okolicach Hermanowej, Chmielnika czy Hyżnego bywałem.
Pozdrawiam,
Krzysiek


Offline Mężczyzna marshalo

  • Wiadomości: 64
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 11.01.2018
    • Dookoła Podkarpacia
Odp: Podkarpacie i okolice
« 5 Maj 2020, 12:32 »
Piękne nasze Podkarpacie :) Całe szczęście, że można jeździć na legalu. Dobrego i bezpiecznego sezonu Panowie!

Offline Mężczyzna Beder

  • Niech żyją rowerzyści !
  • Wiadomości: 182
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 15.05.2014
    • Facebook
Odp: Podkarpacie i okolice
« 5 Maj 2020, 16:29 »
Ale dużo ładnych miejscówek. Na Roztoczu bywałem kilkukrotnie, ale jakoś nie na rowerze, chociaż jest tam dużo fajnych tras.

Zdjęcia piękne - pachnące wiosną. Miło się ogląda.
Pozdrawiam,Beder

Offline Mężczyzna R_och

  • Talizman słońca 🌞
  • Wiadomości: 1724
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015
Odp: Podkarpacie i okolice
« 10 Maj 2020, 23:23 »
Objazd starychj kątów - ciąg dalszy. Miejsca niby te same, a drogi które tam prowadzą jakby nowe, przynajmniej część  :D
https://photos.app.goo.gl/6ULAkYrr4iesiefu7

Ale dużo ładnych miejscówek. Na Roztoczu bywałem kilkukrotnie, ale jakoś nie na rowerze, chociaż jest tam dużo fajnych tras.

Zdjęcia piękne - pachnące wiosną. Miło się ogląda.
Pozdrawiam,Beder
Dzięki Beder

Piękne nasze Podkarpacie :) Całe szczęście, że można jeździć na legalu. Dobrego i bezpiecznego sezonu Panowie!
I tego się trzymajmy. Tobie też samego dobrego.

Sądziłem, że większość okolicznych terenów już objechałem. Jednak patrząc na fotki widzę, że są jeszcze miejsca nieodwiedzone albo te ujęcia jakieś inne  :D
Z pierwszego linku bardziej kojarzę ale reszty już nie choć w okolicach Hermanowej, Chmielnika czy Hyżnego bywałem.
Bo ja tak jak zwykle zadupiami zadupia. Stąd może i ujęcia inne.


« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2020, 23:35 R_och »
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Offline Mężczyzna misiek

  • Wiadomości: 674
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 04.11.2018
Odp: Podkarpacie i okolice
« 11 Maj 2020, 09:33 »
Objazd starychj kątów - ciąg dalszy. Miejsca niby te same, a drogi które tam prowadzą jakby nowe, przynajmniej część  :D

Musimy kiedyś wyruszyć razem na objazd okolic  :) Wczoraj też trochę pośmigałem ale się nam drogi nie skrzyżowały. A te żółte znaki to pieszy dookoła Rzeszowa, który zaliczyłem prawie w całości.

No i ten popas w hamaku  :) 
Pozdrawiam,
Krzysiek


Offline Mężczyzna R_och

  • Talizman słońca 🌞
  • Wiadomości: 1724
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015
Odp: Podkarpacie i okolice
« 13 Maj 2020, 19:14 »
Musimy kiedyś wyruszyć razem na objazd okolic  :)
I to jest słuszna koncepcja  ;D
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Offline Mężczyzna misiek

  • Wiadomości: 674
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 04.11.2018
Odp: Podkarpacie i okolice
« 13 Maj 2020, 20:23 »
I to jest słuszna koncepcja  ;D
Nooo, już wcześniej był taki pomysł tylko się ciężko zgadać  :) Jak będziesz coś planował to daj znać na PW.
Pozdrawiam,
Krzysiek


Offline Mężczyzna R_och

  • Talizman słońca 🌞
  • Wiadomości: 1724
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015
Odp: Podkarpacie i okolice
« 13 Maj 2020, 20:51 »
I to jest słuszna koncepcja  ;D
Nooo, już wcześniej był taki pomysł tylko się ciężko zgadać  :) Jak będziesz coś planował to daj znać na PW.
Nie ma sprawy, ale wiesz, że w moim przypadku musisz być przygotowany na działanie nagłe.
Często decyzje zapadają ad hoc.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Offline Mężczyzna misiek

  • Wiadomości: 674
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 04.11.2018
Odp: Podkarpacie i okolice
« 13 Maj 2020, 21:00 »
Nie ma sprawy, ale wiesz, że w moim przypadku musisz być przygotowany na działanie nagłe.
W weekend przeważnie nie ma problemu. Najwyżej nie dam rady ale napisać zawsze możesz. Liczę na zobaczenie miejsc, do których jeszcze nie dotarłem  :)
Pozdrawiam,
Krzysiek


Offline Mężczyzna R_och

  • Talizman słońca 🌞
  • Wiadomości: 1724
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015
Odp: Podkarpacie i okolice
« 29 Cze 2020, 13:25 »
W czerwcu spędziliśmy cztery dni na Roztoczu. Wyjazd pół na pół. Pierwsze dwa dni jechaliśmy w trójkę potem we dwójkę. Pogoda w sumie dopisała choć tylko w połowie. Dwa dni bez deszczu. Zaś pozostałe dwa z burzami i gradobiciem, które zmusiły nas do zmiany trasy. Jednak jak zwykle wyjazd uważamy za udany. Tym razem z ust najmłodszego uczestnika padły pytania o bunkry. Z tego wynika, że na przyszły rok muszę je ująć w planie. Wiąże się to z tym, że odwiedzimy trochę inne rejony Roztocza.

https://photos.app.goo.gl/NRpHEPWdU3pgLvDq9

ps. Zdjęć nie zdążyłem opisać, ale w związku z tym, że zaczęły się wakacje mogą one kogoś zainspirować do wyjazdu w te piękne i przyjazne rowerzystom wszelkiej maści i wieku rejony. W razie pytań chętnie odpowiem.
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Offline Mężczyzna R_och

  • Talizman słońca 🌞
  • Wiadomości: 1724
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015
Odp: Podkarpacie i okolice
« 11 Lut 2021, 17:33 »
Po wypadzie w Sudety uzupełnione bateryjki szybko się rozładowały. Dlatego trzeba było coś z tym zrobić.
       Zostało mi kilka dni urlopu, a Kajtkowi kilka ostatnich dni wakacji. Decydujemy się na szybkie ładowanie akumulatorów. Ponieważ pogoda ma być w tym czasie bardzo przyzwoita. Generalnie ciepło tylko przejściowe opady. Momentami intensywne. My podchodzimy do tego jak w tej piosence: „My się zimy nie boimy„ czy jakoś tak.
       Poza tym mamy nowy motyw przewodni. Jedziemy eksplorować bunkry. Oczywiście będą, cerkwie, zalewy, jazdy terenem i mało ruchliwymi drogami. Nawet uda się nam odwiedzić świetne muzeum w Bondyrzu. Dla mnie osobiście miłym zaskoczeniem będzie spotkanie z Rubinem w Narolu, który w końcu był w formie.
       Odkryjemy też niechcący nowy sposób na ekonomiczne noclegi w PTSM, które mają tylko jedną wadę. Nie ma w nich innych dzieci i młody się momentami nudził.       

💥💥💥Jednak numer 1 to bunkry. 💥💥💥

Fotki: https://photos.app.goo.gl/MxofYGdnGSLBGJwAA
« Ostatnia zmiana: 11 Lut 2021, 18:36 R_och »
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Offline Mężczyzna paweł.70

  • Marin
  • Wiadomości: 3268
  • Miasto: Ciepłe Łóżeczko
  • Na forum od: 28.11.2011
Odp: Podkarpacie i okolice
« 11 Lut 2021, 18:15 »
Rochu link się nie otwiera

Dom jest tam, gdzie rozkładamy obóz
Liczy się podróż, a nie cel.

Offline Mężczyzna R_och

  • Talizman słońca 🌞
  • Wiadomości: 1724
  • Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015
Odp: Podkarpacie i okolice
« 11 Lut 2021, 18:34 »
A teraz?
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum