Autor Wątek: 4xMRDP  (Przeczytany 19805 razy)

Offline Wilk

• Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
Odp: 4xMRDP
« 22 Mar 2019, 21:23 »
no ale cóż to za integracja na fb, jak można pogadać na żywo:P

Ale pogadać to możesz jedynie z paroma osobami które jadą w Twojej okolicy, zbliżonym tempem. A dzięki FB możesz się dowiedzieć mnóstwa smaczków i ciekawostek z całego wyścigu, to także ludzi integruje. Poza tym jak pisałem kategoria solo nie oznacza braku możliwości pogadania z kimś, po prostu nie możesz dłużej wspólnie jechać. Generalnie wynika to z idei samowystarczalności, masz sobie na trasie dawać radę samemu, a dla tych niepewnych swoich sił psychicznych w solo - jest kategoria par. Jadąc w parze ze sprawdzonym partnerem jedziesz na pewno efektywniej niż w grupce paru nieznanych osób. Nie wspominając o tym, że nie brakuje "pijaweczek", które się doczepiają trochę na siłę, bo albo się obawiają nocnej jazdy, albo słabo nawigują itd. I często nie bardzo jak jest się pozbyć takiej osoby i trzeba robić za opiekuna  ;)
„Nic mi po srebrze, nic mi po złocie,
Nic po chudobie —
Niech z głodu zamrę, przy krzywym płocie,
Byle przy tobie!“

Offline Mężczyzna Konrad Adkonis

• Miasto: Słupsk
  • Na forum od: 25.04.2018
« 23 Mar 2019, 00:00 »
Dlatego z samowystarczalnych szosowych imprez (oczywiście nie na wszystkich byłem), najbardziej MPP mnie pasuje... jedziesz jak i z kim chcesz, na kole, przed i za... a mimo tej dowolności w wyborze i tak masz przejebane 😉...

Offline Mężczyzna rybadigital

• 2019-Silesia Hulaka GóraMoRDaPe
  • Miasto: Polska
  • Na forum od: 30.09.2016
« 23 Mar 2019, 19:32 »
Skoro na MPP już od 3 edycji nie ma z tym problemu , a tam porównawczo początek to "stół" i to taki przez 3/4 Polski , to tutaj już przed Zakrętem Śmierci wszystko się poukłada i problem draftingu zniknie. Jedna rywalizacja bez totalnych i extremistów  :) Damy radę ...

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum