Autor Wątek: MRDP - stroje  (Przeczytany 24175 razy)

Offline Mężczyzna szafar

• Miasto: Dobrodzień
  • Na forum od: 22.06.2015
Odp: MRDP - stroje
« 6 Mar 2019, 07:48 »
projekty graficzne zostały już przekazane do Vitesse, obiecali zrobić ostateczną wersje na poniedziałek 25 lutego. A mamy już kolejny tydzień, chyba zobaczę co u konkurencji w Sochaczewie słychać, bo Vitesse coś mnie zlewa.
Teraz przez kilka lat będzie szukanie tych co te stroje uszyją.
;

Offline Mężczyzna emes

• i tak nie dojedzie
  • Miasto:
  • Na forum od: 09.06.2010
    • http://north-south.info
« 6 Mar 2019, 12:21 »
Potem szukanie tych, którzy je założą ;)

Offline Mężczyzna olo

• Moderator Globalny
  • Miasto: Gdańsk
  • Na forum od: 12.02.2011
« 6 Mar 2019, 13:35 »
Impreza odbywa się co cztery lata, a Daniel potrafi utrzymać wysokie zainteresowanie tematem nawet w połowie tego okresu, co świadczy o jego dużym kunszcie marketingowca/PRowca.
Cytat: Hipek
To, co napisał Olo, brzmi rozsądnie.

Offline Mężczyzna szafar

« 6 Mar 2019, 13:55 »
Impreza odbywa się co cztery lata, a Daniel potrafi utrzymać wysokie zainteresowanie tematem nawet w połowie tego okresu, co świadczy o jego dużym kunszcie marketingowca/PRowca.

;D
;

Offline Mężczyzna Góral nizinny

• Miasto: Częstochowa
  • Na forum od: 02.10.2013
« 6 Mar 2019, 20:02 »
Cytat: Hipek
    To, co napisał Olo, brzmi rozsądnie.
 ;D
Za Dzikiej Róży zapachem idź na zawsze upojony wśród dróg -będzie clę wiódł...   K.I.Gałczyński

[img width=201 height=50]http://st66.static.bikestats.pl/u18136y2014v3.g

Offline Wilk

• Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
« 29 Mar 2019, 21:14 »
Kolejny miesiąc upłynął, a nasza saga ciągle trwa, niedługo przebijemy "W kamiennym kręgu", albo "Niewolnicę Isaurę"  :P

Daniel co się z tym dzieje? Bo parę osób, w tym ja zaufało Twojemu gadaniu, że stroje będą na wiosnę - a ciągle nic w temacie, a kwiecień za pasem. Już pisałeś. że projekty do Vitesse ponad miesiąc temu trafiły. I co, dalej tam tkwią od ponad miesiąca?
"Najmarniejszy kot jest arcydziełem"
Leonardo da Vinci

Offline Mężczyzna emes

• i tak nie dojedzie
  • Miasto:
  • Na forum od: 09.06.2010
    • http://north-south.info
« 29 Mar 2019, 21:20 »
Jak Wigor powiedział, że stroje będą, to będą. Nie trzeba mu o tym co sezon przypominać.

Offline Mężczyzna Elizium

• Kapituła MP-P 2017
  • Miasto: Bnin
  • Na forum od: 17.03.2013
    • Klasyka w niedzielny poranek
« 29 Mar 2019, 22:10 »
;D

Ej, może jedźcie jeszcze raz, będziecie mieli aktualną datę..
Absurdalny Eli

Offline Mężczyzna Wigor

• Kapituła MP-P 2016
  • Miasto: Szczecin
  • Na forum od: 19.03.2015
« 29 Mar 2019, 22:18 »
Powiem szczerze, że ta sprawa wygląda bardzo dziwnie, studio graficzne, które miało przygotować projekty nadal nie dostarczyło wektorowych wersji, na których vitesse mogłoby pracować. Grafik z vitesse coś tam przesłał na podstawie starych koncepcji, dostał uwagi i cisza, telefony milczą, do nikogo nie można się dodzwonić. Coraz bardziej skłaniam się do tego by przejść do Daniello, tam przynajmniej kontakt jest natychmiastowy, tylko rozmiarówka zupełnie inna i ceny nieco większe.
Osobiście też potrzebuję nowych strojów, stare już się dość mocno zużyły, zwłaszcza koszulki.

Offline Wilk

• Wyprawy Rowerowe
« 29 Mar 2019, 22:26 »
Ale to kto zawalił Vitesse czy Twój grafik co nie dostarczył projektów? Bo już mnie coś trafiać zaczyna jak czytam kolejne, coraz cudaczniejsze tłumaczenia, a w meritum ciągle zero konkretów. Przecież to jest żywa antyreklama wyścigu, na MPP ludzie dostają stroje na gwiazdkę, a tu dwa lata już się zbliżają i ciągle nic.
Leonardo da Vinci

Offline Mężczyzna Alois Lerche

• Miasto: Orzesze
  • Na forum od: 25.11.2015
« 29 Mar 2019, 22:29 »
Wigor. No widzisz a na koszulkę zastępczą się nie zapisałeś...
Oddałbym Ci moją, ale Ty nosisz chyba mniejszy rozmiar. ;)

Offline Mężczyzna Wigor

• Kapituła MP-P 2016
  • Miasto: Szczecin
  • Na forum od: 19.03.2015
« 29 Mar 2019, 22:31 »
zarówno grafik z 3dstuidio jak i vitesse unika kontaktu. Niby projekty wykonane przez 3d studio są już zatwierdzone i czekam tylko na fakturę i wektory, a z drugiej strony vitesse całkowicie jest poza kontaktem, nikt nie odpisuje na maile ani nie odbiera telefonów.

od początku projekt tych strojów ma pecha do grafików, a i w vietese jakieś złe rzeczy się dzieją.

Offline Mężczyzna szafar

« 29 Mar 2019, 22:32 »
Ja już rezygnuję z zakupu tego stroju.
;

Offline Wilk

• Wyprawy Rowerowe
« 30 Mar 2019, 10:34 »
od początku projekt tych strojów ma pecha do grafików, a i w vietese jakieś złe rzeczy się dzieją.
Nie zwalaj na grafików, bo główną osobą, która zawaliła jesteś Ty. Jest mnóstwo imprez na których dają stroje i tam nie ma z tym żadnego problemu, naprawdę jest trochę grafików w tym kraju, przez 2 lata to by się setki takich projektów zdążyło załatwić.

Nie wykonuje grafik roboty w wymienionym terminie - zamiast czekać aż się łaskawie odezwie idziesz do innego. Jak ktoś nie chce zarobić - jego problem.

Ja już rezygnuję z zakupu tego stroju.

Też już mam tego dosyć, na jesieni Daniel zapewniał, że na pewno będą na wiosnę - a jak widać dupa, wiosna się zaczęła i ciągle zero konkretów w temacie. Kupię sobie najpewniej jakiś komercyjny strój, a czy ten od MRDP będę zamawiać to zobaczę, w każdym razie nie ma szans, żeby był dostępny na pierwszą połowę roku.
Leonardo da Vinci

Offline Mężczyzna Adamo

• Miasto: Szczebrzeszyn
  • Na forum od: 30.01.2016
« 1 Kwi 2019, 22:33 »
Hej,
Obaj jechaliście MPP - poproście ekipę MPP to zamówią Wam stroje w barwach maratonu. Będziecie zadowoleni bo jakość jest dobra i dobry czas dostawy i będzie w czym jeździć. Stroje teamowe moim zdaniem nie najlepiej będą wam pasowały.
Tak tylko się wtrącam wieczorem
Pozdrowienia!

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum