Autor Wątek: Dyskopatia a jazda na rowerze  (Przeczytany 1925 razy)

Offline Mężczyzna Borafu

• Moderator Globalny
  • Miasto: Łódź
  • Na forum od: 02.04.2010
Odp: Dyskopatia a jazda na rowerze
« 28 Sie 2017, 09:48 »
Jeśli "różne miejsca ciała" to ręka i noga to przypisywanie tego dyskopatii jest dość ryzykowne.
W ogóle to dość skomplikowana materia, bo przyczyny bardzo podobnych objawów mogą być zupełnie różne.
Ból, pieczenie promieniujące do stopy bez dyskopatii może dawać np zespół mięśnia gruszkowatego.
Oczywiście nie sugeruję żadnej diagnozy, to tak dla pokazania że po samych objawach trudno wyrokować.

Offline Mężczyzna brodacz

• Miasto: Legionowo
  • Na forum od: 06.06.2013
Odp: Dyskopatia a jazda na rowerze
« 28 Sie 2017, 12:31 »
Podejrzewam że moja pozycja  na pewno nie jest dobra. Od dzieciństwa mam skrzywiony kręgosłup, wadę postawy itp.. Niestety nie mam cierpliwości do chodzenia po lekarzach, zresztą po co "jak pana boli od jazdy na rowerze to proszę nie jeździć". Trudno trafic na kogos sensownego.  Do tego nałożyła się inna sprawa, nieco intymna wiec niewiasty nie czytać. Po jezdzie na rowerze jak oddawalem mocz, to pozniej przez 2-3 godziny nie mialem kontroli nad pecherzem. Zmienilem siodelko na takie z dziurą i wydaje sie lepiej, aczkolwiek boje sie za za pare lat przyjdzie mi zaplacic wysoką cenę za smiganie na rowerze. Piszę z tel, wieczorem w  domu poggogluje.
Ortografia? A co to?

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum