Autor Wątek: Bikepackingowe duże torby podsiodłowe  (Przeczytany 68212 razy)

Offline Mężczyzna rufiano

• Miasto: zamość
  • Na forum od: 03.02.2014
używam i blackburna i revelate 14 ,  z jednej jak i drugiej jestem bardzo zadowolony i zdecydowanie polecam , u revelate lepsza jakość i przedewszystkim na plus to zaworek w worku ..
ale cena  :icon_twisted:
kupując blackburna .. tańszego ...będzie pan zadowolony 💪

Offline Mężczyzna remik

• Miasto: PObiedziska
  • Na forum od: 01.01.2017
    • Rowerowe Pobiedziska

Offline Mężczyzna R_och

• Miasto: Rzeszów
  • Na forum od: 16.03.2015
Bardzo fajna mam.
Myślę, że wyprzedaż wiąże się z tym, że to wcześniejszy model. Ostatni jaki widziałem (zresztą u rufiano) wygląda tak
https://images.app.goo.gl/mJnyEzFp43U2i44P8
W życiu nie chodzi o to, by przeczekać burzę a o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.
- Gandhi

Offline Mężczyzna remik

• Rowerowe Pobiedziska
Myślę, że wyprzedaż wiąże się z tym, że to wcześniejszy model.

Dzięki , faktycznie ta nowsza ma trochę inną konstrukcje

Offline Mężczyzna wietrznie_młody

• Miasto: Kielce
  • Na forum od: 28.12.2015
Muszę nabyć dużą torbę i myślę o tej Ortlieba. Użytkuje jej ktoś przy siodle Brooksa? Sprawdza się? Mam ich 4,5-litrową torbę i jest tragedia przy bezsprężynowym brooks b17 - ma beznadziejny system mocowania paskami.

Offline Mężczyzna remik

• Rowerowe Pobiedziska
Czy ktoś może się wypowiedzieć jak to jest z tym minimalnym prześwitem między siodełkiem a oponą - bo w niektorych modelach jestem na sztyk lub pół centymetra więcej niż minimum - i mam zagwostke czy to przy pełnym wypełnieniu torby czy w ogóle się stosuje te miare ..?

Offline Mężczyzna worek_foliowy

• Miasto: Kraków
  • Na forum od: 11.02.2012
Muszę nabyć dużą torbę i myślę o tej Ortlieba. Użytkuje jej ktoś przy siodle Brooksa? Sprawdza się? Mam ich 4,5-litrową torbę i jest tragedia przy bezsprężynowym brooks b17 - ma beznadziejny system mocowania paskami.
Szkoda właśnie, że nie wszystkie siodła mają te oczka. Mocowania wszelkich podsiodłowek są upośledzone - są wąskie i blisko sztycy. Ewentualnie kombinuje się z jakimiś namiastkami bagażnika. Oczka są daleko i szeroko, są dokładnie tam gdzie ich potrzeba. Wystarczyłoby, żeby producenci dodawali te dwa oczka, a skończyłyby się cierpienia milionów.
Janus: "Generalnie nie ogarniam 3D i notorycznie wpadam na ściany, chodzę w kółko [...]"

Offline Mężczyzna Semper

• Miasto:
  • Na forum od: 22.05.2018
Mam Brooksa ze sprężynami i Ortlieba 4,1L (swoją drogą to na moje oko ma mniej) i wszystko dobrze trzyma. Tyle, że musiałem dokupić dodatkowe paski mocujące:

Jestem zadowolony z tej torby.
Kupiłem też Ortlieba 16,5L, ale ze względu na różne okoliczności nie było mi dane jeszcze jej przetestować.

Offline Mężczyzna remik

• Rowerowe Pobiedziska
Kupiłem Apidure expedition 9L - czyli  najmniejszą - weszła bez problemu . Ale ogólnie - to mocno niestabilna i ryla się na boki jak oszalała. Odsyłam - i pewnie zamówię Revelate Terrapin 8L - zobaczymy co to warte  ;)
« Ostatnia zmiana: 13 Cze 2020, 01:43 remik »

Offline Mężczyzna podjazdy

• niech tak się stanie
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 01.02.2011
to mocno niestabilna i ryla się na boli jak oszalała
Podjedź baną na fyrtel i giry na szachtach w zimnej wodzie utop. Spokoju zaznasz, sakwę z góry przy piwie obejrzysz.
"Mogło być gorzej. Twój wróg mógł być twoim przyjacielem." Stanisław Jerzy Lec.

Offline Mężczyzna remik

• Rowerowe Pobiedziska
Dzięki wszystkim za pomoc w wyborze. Dotarł Terrapin® 8L .  Nie ryla się na boki wcale  ;D
Chyba ten Revelate to jest inna liga , ergonomia , zapięcia itd - bardzo pozytywne odczucia po przymiarce ...

Offline Mężczyzna szalonykolarz

• Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 29.01.2017
Znalazłem na alledrogo jakąś śląską firemkę która chyba startuje na rynku bikepakingowym:
https://allegro.pl/uzytkownik/franekm3000/sprzet-bagazowy-sakwy-rowerowe-98855?bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-spo-1-4-0605

Offline Mężczyzna RS

• Miasto: Częstochowa
  • Na forum od: 17.11.2016
Jest też chyba na OLX.
Jeśli dobrze kojarzę, to z Częstochowy. Nie byłem, nie gadałem, nie widziałem toreb. Na zdjęciach wyglądają mało przekonująco, ale może w rzeczywistości nie jest źle.
Nie mogę się jakoś zebrać, żeby spróbować się umówić i pomacać, ale może w końcu się uda.

Offline Mężczyzna Antracyt

• Miasto: Łódź
  • Na forum od: 13.06.2017
    • Poland on bike
Jest też chyba na OLX.
Jeśli dobrze kojarzę, to z Częstochowy. Nie byłem, nie gadałem, nie widziałem toreb. Na zdjęciach wyglądają mało przekonująco, ale może w rzeczywistości nie jest źle.
Nie mogę się jakoś zebrać, żeby spróbować się umówić i pomacać, ale może w końcu się uda.
Jest tu - https://www.olx.pl/oferty/?search%5Buser_id%5D=31919909

Offline Mężczyzna Rado

• Miasto: Lublin
  • Na forum od: 25.05.2011
Forumowicze byliby Ci wdzięczni jak by Ci się udało :)

Na podjazdach się męczę, na zjazdach odpoczywam, a na płaskim po prostu pedałuję :)

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum