Autor Wątek: Gwałt, kultura gwałtu itp.  (Przeczytany 9863 razy)

Offline Wilk

• Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 09.07.2006
    • Wyprawy Rowerowe
Odp: Gwałt, kultura gwałtu itp.
« 20 Lut 2017, 12:04 »
Wiadomość usunięta.
"Najmarniejszy kot jest arcydziełem"
Leonardo da Vinci

Offline Kobieta mzewa

• Moutain Flyer
  • Miasto: Kędzierzyn-Koźle
  • Na forum od: 29.07.2014
    • moje forum miejskie
Odp: Gwałt, kultura gwałtu itp.
« 8 Lip 2016, 09:49 »
Wilku, w wielu tematach się zgadzamy /chociaż ja nie komentuje zbyt często/ , nie wiem dlaczego wyciągasz cały czas ogólność stwierdzenia, powtarzam nie chodziło mi o osoby opowiadające od czasu do czasu jakiś kawał, nawet trochę grubszy.

Pisząc to miałam przed oczami mojego obleśnego sąsiada, który z koleżkami przesiaduje na ławeczce obcinając wszystkie kobitki. Gdyby nie kilku porządnych mężczyzn, którzy od czasu do czasu ustawiają te towarzystwo - nie wiem do czego mogłoby dojść. Podziwiam tych, którzy potrafią wspomóc kobietę, przeciwstawiając się grupie, takiej jak ta. Są to feminiści ? Ale to na pewno nie są pantoflarze.

Niestety widzę regułę w takich rozmowach , polemikach , jak ta prowadzona tu w tym temacie,  większość osób albo sprowadza to do żartu, albo przeciwstawiają to właśnie tymi hasłami , a kobiety tez molestuja/biją/... Wiem, są takie przypadki. Ale stwierdzając : brońmy kobiet, nie twierdzę od razu : bijmy mężczyzn. Kilkunastu mężczyzn w moim życiu podziwiam i nie potępiam w czambuł całego rodu męskiego.

A propos płodów  ; przypomina  mi się od razu jeden katolicki ksiądz, który był wygłosił na kazaniu hasło, nie rozszerzajmy prawa zwierząt dopóki giną płody. WTF ?

Nie mam poglądów strikte feministycznych. Ale każda kobieta jest po trosze feministką.
Post kilka stron dalej wrzuciłam, bo zdawało mi się, że przekaz jest prosty.

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum