Autor Wątek: Nocleg z dzieckiem w namiocie.  (Przeczytany 6459 razy)

Opis: aby się wszyscy wyspali

Offline Mężczyzna menel

• Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 25.03.2012
Odp: Nocleg z dzieckiem w namiocie.
« 9 Lip 2019, 23:04 »
Albo Polesie. Tak płasko że aż wklęsło.

Offline Kobieta magda

• Miasto: Tröjmiasto
  • Na forum od: 19.12.2011
    • Przejażdżkowe zapiski
« 10 Lip 2019, 08:12 »
Że się tak wtrącę ;) jeśli chodzi o Bory Tucholskie to ja się nie spotkałam absolutnie z brakiem kultury na kempingach, ani z imprezami czy czymkolwiek głośnym i przeszkadzającym. Natomiast kaszubska marszruta jest dla mnie ideą debilną, bo wiele dróg w jej ramach jest bardzo stroma, a nawierzchnia po paru latach istnienia jest w stanie kiepskim. Szczególnie na tych stromych górkach jest to o tyle niebezpieczne, że porobiły się wyżłobienia od deszczu i odcinki z kopnym żwirem  ::) Ja się boję po tym zjeżdżać, a co dopiero mniej wprawne dziecko... Na równoległych asfaltach porozstawiali kupę znaków zakazujących poruszania się rowerami, choć coraz więcej ludzi widzę że łamie te zakazy. Natomiast w okolicy jest trochę bardzo przyjemnych dróg gdzie nie ma na asfalcie zakazu poruszania się rowerem, a ruch aut jest totalnie znikomy (np. Parzyn - Laska - Asmus i dalej na południe, czy odcinek przez Czernicę gdzie jest restauracja w której serwują m. in. dziczyznę). Drogi gruntowe są często z kopnym piachem, ale np przez PN Bory Tucholskie wiedzie rewelacyjna droga - szlak rowerowy.

Offline Mężczyzna Felek

• Na forum od: 09.11.2017
« 11 Lip 2019, 05:47 »
Dzięki Magdo, na zdjęciach ze strony ZnajKraj było widać piękne drogi, ale faktycznie jeżeli część z nich poprowadzono pod górkę to te żwirowe mogły się rozsypać, dziękuje za uwagę, popatrzę na te Bory, pozdrawiam.

Offline Mężczyzna MARECKI

• Miasto: Elbląg, Polska
  • Na forum od: 28.01.2016
    • Rowerowa strona Mareckiego
« 11 Lip 2019, 09:57 »
Trochę o Kaszubskiej Marszrucie. Podjazdy o których pisze Magda faktycznie mogą być już nieco poryte, ale są to krótkie, bardzo krótkie odcinki nie wpływające na ogólnie pozytywny odbiór tych tras. W porównaniu np. do GreenVelo jest tam znacznie łatwiej.

Offline Mężczyzna menel

• Na forum od: 25.03.2012

Offline Mężczyzna Felek

• Na forum od: 09.11.2017
« 18 Lip 2019, 06:16 »
A tak trochę w temacie, chcemy jechać na weekend pod namiot nad jezioro Śniadwy. Myślałem o kepingu w Nowych Gutach, głównie z uwagi na płytką plaże. Czy potraficie polecić inny keping lub agrosturystykę, niekoniecznie w obrębie wymienionego jeziora?

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum