Autor Wątek: Przyczepka rowerowa do przewozu dzieci  (Przeczytany 157602 razy)

mario@mbis.com.pl

  • Gość
witaj greg
przeczytałem o Twoim zakupie przyczepki rowerowej. ja mam 2-letniego synka i chętnie jeździmy na wyprawy rowerowe.
do tej pory niestety na pożyczanych od znajomych przyczepkach. chętnie zakupię własną i od jakiegoś czasu poszukuję na necie.
na te firmowe mnie nie stać a te za ok. 400 PLN przeważnie niemieckiej produkcji są mało ciekawe. poluję tak jak Ty na używkę firmową ale nic się nie pojawia :cry:
proszę Cię o opinię o Twoim nabytku i jeśli możesz to namiar na producenta.
moje dane: mario@mbis.com.pl, tel. 602 77 89 77
pozdrawiam

acha: 1- raz piszę coś na forum. mam nadz. że wszystko ok.

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Cytat: "greg"
Zdjęcia przyczepki umieściłem tutaj: http://picasaweb.google.pl/GrzegorzA04/PrzyczepkaRowerowa#


Obejrzałem sobie fotki - w zasadzie widzę tutaj dużo elementów (łączniki plastikowe, przeguby rączki itp.), które są stosowane w wózku jaki ma nasza córcia (jedo). Bardzo podobnie wyglądają sprężyny amortyzujące - w wózku są one dosyć miękkie i nie mają możliwości regulacji. Ciekaw jestem jak się ta przyczepka sprawdzi.
Ja już jestem zdecydowany na Chariota Cougara 2 - czekam tylko na model 2010 - żona upatrzyła sobie inny kolor niż czerwony (taki tylko teraz jest w sprzedaży) - w przyszłym roku na Europę mają puścić model w pełnej palecie oferowanej za wielką wodą.
No i może wraz z obniżką kursów Euro będzie trochę taniej?
Na razie przyczepka byłaby droższa od "traktorka" ;)

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

greg

  • Gość
Jeśli masz opcję na chariota to nie ma co się zastanawiać.
Jeśli chodzi o plastikowe łączniki w samej przyczepce to jak na razie nie mam zastrzeżeń. Spężyny mają regulację twardości dwustopniową. Mały ma obecnie nieco ponad 10kg, sprężyny są ustawione są na mniejszej twardości. Nie widzę żeby koła dobijały itp. W moim wózku na przykład sprężyny są  bardzo twarde.
Z tego co widzę w chariocie (ze zdjęć)  i na co zwrócił uwagę Remigiusz wykonany jest on z lepszych materiałów np. siedzenie, ma bogatsze wyposażenie.  
Ważne jest aby przed takim nie tanim zakupem przetestować gotowość reszty rodziny do dłuższych wycieczek rowerowych - pisałeś, że wypożyczaliście już przyczepki - jeśli wszystko jest ok. to nic tylko brać.

Offline Mężczyzna yoshko

  • Administrator
  • Kto smaruje ten jedzie.
  • Wiadomości: 15517
  • Miasto: Strzelce Opolskie - Biała Podlaska
  • Na forum od: 11.06.2009
    • Blog Yoshkowy
Wyszedł udany zakup? Brat zamierza na wiosnę zakupić przyczepkę dla malucha i zaczyna sie rozglądać. Niestety Chariot jest poza zasięgiem finansowym. :(

Offline Mężczyzna robertrobert1

  • Wiadomości: 701
  • Miasto: Warszawa
  • Na forum od: 19.04.2009
Jakby ktoś szukał to ja mam przyczepkę rowerową na sprzedaż. Jest to model dwuosobowy sprzed 10 lat i praktycznie mało używana. Nie posiada amortyzacji bo jest zbędna gdyż całe wnętrze jest wykonane z cordury i mocowane na paskach. Jest jedno ale ... waga tego cuda wynosi 11 kg więc trzeba mieć niezłą parę w nogach aby tego potwora pociągnąć razem z dzieckiem.

Offline Mężczyzna tomzoo

  • Wiadomości: 1746
  • Miasto: Poznań / Niepruszewo
  • Na forum od: 19.08.2009
    • Moje zdjęcia
Klamka zapadła :)
Cougar 2
Zamówiłem w tym sklepie

Jadę odebrać osobiście (przelewy zagraniczne i kurierzy wyjdą drożej) - jakby ktoś coś chciał z tego sklepu, to zapraszam na priv.

Jeżdżę szlakami, gdy mi z nimi po drodze...
Zdjęcia z moich wyjazdów i nie tylko    Trochę słowa pisanego

Offline Mężczyzna Remigiusz

  • Wiadomości: 2112
  • Miasto: Gdańsk
  • Na forum od: 14.06.2007
    • http://www.rowerowarodzinka.pl
A nie lepiej w rowerystylowe ?

Offline Mężczyzna usulovski

  • Wiadomości: 1266
  • Miasto: Edynburg
  • Na forum od: 17.07.2008
Cytat: "Remigiusz"
A nie lepiej w rowerystylowe ?


Martwię się o stan ich przyczepek, trzymają je tam "na magazynie", tyle śniegu ostatnio napadało :wink:

Offline Mężczyzna dudi

  • Administrator
  • Wiadomości: 3399
  • Miasto: Wrocław
  • Na forum od: 11.05.2009
to kamienica, a sklep jest w piwnicy, powyżej jest lumpeks. Więc może w lumpeksie je trzymają ;)

Offline igorc

  • Wiadomości: 79
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 15.02.2009
    • http://www.cyklotur.com/x_C_X__P_ONAS.html?PZTA=0
hej, ma ktoś moze doświadczenie z przyczepką burley d'lite st?

moja pasja to:  rowery i wyprawy rowerowe

Offline MACIEJ-M79

  • Wiadomości: 6
  • Miasto: POZNAŃ
  • Na forum od: 18.02.2010
HEJ! Czy ktoś może wie, czy w Polsce można gdzieś kupić przyczepki Burley? Chodzi mi o konkretny model - Tail Wagon, jest to przyczepka do przewozu zwierzaków. Będę wdzięczny za jakąkolwiek podpowiedź.
Maciej :D
Pozdrawiam
Maciej

Offline igorc

  • Wiadomości: 79
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 15.02.2009
    • http://www.cyklotur.com/x_C_X__P_ONAS.html?PZTA=0
W Polsce nie ma przedstawiciela Burleya. Burley nie chce sprzedawać w Polsce bo zasłania się Polskim prawem co do przyczepek dl dzieci.

moja pasja to:  rowery i wyprawy rowerowe

Offline MACIEJ-M79

  • Wiadomości: 6
  • Miasto: POZNAŃ
  • Na forum od: 18.02.2010
Dzięki za podpowiedź. A czy możesz coś polecić, chodzi o dobry lekki sprzęt dla psa o średniej wielkości (beagle).
Pozdrawiam
Maciej

Offline igorc

  • Wiadomości: 79
  • Miasto: Poznań
  • Na forum od: 15.02.2009
    • http://www.cyklotur.com/x_C_X__P_ONAS.html?PZTA=0

moja pasja to:  rowery i wyprawy rowerowe

Offline MACIEJ-M79

  • Wiadomości: 6
  • Miasto: POZNAŃ
  • Na forum od: 18.02.2010
Cytat: "igorc"
niestety nie znam się na tym, ale zobacz http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/przyczepki_rowerowe

Tak odwiedzałem tą stronę wcześniej. Nie ma tam tego czego szukam. Do tej pory oprócz Burleya nie znalazłem nic godnego uwagi za akceptowalne pieniądze.
Pozdrawiam
Maciej

Tagi:
 









Organizujemy










Partnerzy





Patronat




Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:











CDN ....
Mobilna wersja forum