Autor Wątek: Kurtka puchowa(?) na zimne wieczory  (Przeczytany 9014 razy)

Offline Mężczyzna worek_foliowy

• Miasto: Kraków
  • Na forum od: 11.02.2012
Odp: Kurtka puchowa(?) na zimne wieczory
« 14 Paź 2018, 22:41 »
Wygląda super! :o Wychodzi w cenie używek z allegro, jest lżejsza, ma tyle samo gramów (bardziej sprężystego puchu) i jeszcze ma kaptur. Jedynie niebieskie wstawki rażą w oczy :P

Około 100 g wypełniania wystarczy na jesienne wieczory? Kiedy jestem zmęczony, robi mi się bardzo zimno.
Janus: "Generalnie nie ogarniam 3D i notorycznie wpadam na ściany, chodzę w kółko [...]"

Offline Kobieta Janus

• Miasto: Melbyn
  • Na forum od: 20.06.2010
« 15 Paź 2018, 08:29 »
Moim zdaniem kaptur jest nieoceniony.

W Kanadzie miałam ze sobą kamizelkę puchową bez kaptura (ok. 400 g) i kurtkę z (kupioną na wyprzedaży Marmot Guides Down Hoodie, 500 g). Rano i wieczorem zakładałam najczęściej obie na raz. Mając tylko 100 g puchu zakończyłabym pewnie wycieczkę po kilku dniach.

Offline Mężczyzna Sedymen

• Miasto: Pabianice
  • Na forum od: 14.02.2017
« 15 Paź 2018, 09:35 »
Jedynie niebieskie wstawki rażą w oczy :P

Około 100 g wypełniania wystarczy na jesienne wieczory? Kiedy jestem zmęczony, robi mi się bardzo zimno.

Kolory są różne. Ja akurat mam jasno szarą.
Odczucie zimna, każdy ma trochę inne. W długim rękawie termo i tej kurtce było mi ciepło w temp. ok +5st

A większą mi rozkoszą podróż niż przybycie! - L. Staff

Offline Mężczyzna worek_foliowy

• Miasto: Kraków
  • Na forum od: 11.02.2012
« 19 Lis 2018, 19:40 »
Kupiłem szarą w rozmiarze M. Wygląda nawet przyzwoicie, rękawy są długie, krój bardzo dobry! Trzeba tylko uważać żeby nie wybrudzić, bo materiał jasny. Jestem w stanie założyć ja na kurtkę membranową Altury. Pewnie da się jeszcze upchnąć bluzę polarową.

Dzięki za pomoc w wyborze!
Janus: "Generalnie nie ogarniam 3D i notorycznie wpadam na ściany, chodzę w kółko [...]"

Tagi:

Organizujemy

Partnerzy

Patronat

Objęliśmy patronat medialny nad wyprawami:

CDN ....
Mobilna wersja forum