Forum :: podrozerowerowe.info :: wyprawy, trasy, sprzęt
Planowanie wyjazdów => Szukam partnera/partnerki => : yoshko w 29 Cze 2013, 19:13
-
• coś o sobie: yoshko, http://yoshko.bikestats.pl
• planowana trasa:
http://ridewithgps.com/routes/2764096 - TAM
http://ridewithgps.com/routes/2780359 - TU
• start 4. lipca z Białej Podlaskiej i dojazd do Vizovic 10. lipca na Masters of Rock (http://www.mastersofrock.cz/www/index.php?view=83) trwajacy od 11. do 14. lipca, następnie powrót do 25 lipca
• dzienny dystans około 100 - 200 km
• całkowity planowany dystans: 2100 km
• noclegi na dziko oraz u znajomych albo w pokojach gościnnych
• wyżywienie na dziko oraz u znajomych albo w McDonaldzie ;)
• przybliżony budżet: 666 pln
• priorytety/ sposób spędzania czasu: Odwiedzanie browarów oraz browarów restauracyjnych w celach kosztowania regionalnych produktów, ewentualnie nieregionalnych ale dobrych, przerwa w jeździe na festiwal heavymetalowy, więc sugeruję zakup biletu na Masters of Rock (http://www.mastersofrock.cz/www/index.php?view=83) ;)
• podejście do deszczu: jedziemy dopóki woda na drodze nie sięga piast
• preferowane drogi: twarde
-
Aleś to wymyślił, niech cie!
Ruszasz z Białej 4-go , a ja akurat w 5-go po pracy urywam się i wracam w najwcześniej w nocy z 7 na 8. Ehh....
Jakbyś jednak zdążył wcześniej to zapraszam.
-
W Łodzi planuje być w piątek i pozostać na nocleg. Może uda mi się Ciebie jeszcze złapać jak wcześnie wstanę :)
-
Rusz dzień wcześniej i nic się nie będzie musiało udawać!
Robota jak mi się zdaje Cię nie trzyma, prawda?
-
Audycje mam w środę ;)
-
• planowana trasa: http://ridewithgps.com/routes/2764096 (mniej niż pół trasy)
Jak dobrze zauważyłem stajesz na popas w Łasku?
-
Tak :)
-
Jak nie masz tam mety, to do mnie masz 12km.
-
Bardzo mi się podoba ten rodzaj turystyki Yoshko:) Wyjazd do Czech będę planował też w ten sposób :D
-
@hansglopke Będę nocował w Łodzi, wiec mało prawdopodobne bym skończył dzień po 40 kilometrach.
@Żubr, zapraszam do wspólnego planowania. ;)
-
za planowany budżet trzymam kciuki :D
-
@Żubr, zapraszam do wspólnego planowania. ;)
bardzo chętnie, ale niestety nie da rady, nie będę miał wolnego wtedy, większy wypad rowerowy planuję na wrzesień dopiero :(
-
@boney, już niepotrzebne skreśliłem ;)
E: Zaktualizowałem 1 post i dodałem trasę powrotną
http://ridewithgps.com/routes/2780359#
-
W związku z tym, że w tym roku sponsoregm generalnym Masters of Rock jest browar Radegast (http://pl.wikipedia.org/wiki/Radegast_%28piwo%29)postanowiłem zbobyć czeski szczyt Radegast (Beskid Śląsko-Morawski) (http://pl.wikipedia.org/wiki/Radegast_%28Beskid_%C5%9Al%C4%85sko-Morawski%29) (1106 m.n.p.m.) i odwiedzić słowiańskiego boga Radogosta (http://pl.wikipedia.org/wiki/Radogost). :)
(http://www.czechtourism.com/getmedia/864840bd-dbb3-4801-8291-945d8b85be67/c-radhost-radegast-1.jpg.aspx?ext=.jpg&crop=1&maxsidesize=2000&width=460&height=259)
-
To jeszcze w Łodzi przejedź przez Radogoszcz :-)
-
(https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/421944_611813062175839_840706114_n.jpg)
No to teraz wszystko wsadzić :P
-
Siedzę pod Warką i piję piwo z Gdańska i Raciborza :-) Browar Żelechów dziś był niedostępny ale spróbuję w drodze powrotnej. Obecnie krwawe bestie krążą nade mną ;-)
-
Pij, pij bo potem już tylko niedobry Radegast zostanie ;)
-
Jutro wyruszam dalej. Zapraszam do wspólnej jazdy po trasie oznaczonej w pierwszym poście :-) hej ho
Zivot je horky. Bohudit. :-D
Ps:Słać smsy ws. kontaktu. Nr powszechnie dostępny