Forum :: podrozerowerowe.info :: wyprawy, trasy, sprzęt
Społeczność forum => Przywitaj się => : masaaj w 25 Sty 2012, 01:26
-
Hej,
jestem z okolic Wro. Na rowerze od czasu do czasu, niekiedy w górach lub urlop z sakwami. Ostatnio działam dwutorowo - z jednej strony posmakowałem w zeszłym roku mtb w amatorskim wydaniu, z drugiej włóczę się rodzinnie z sakwami i podwójnym cougarem.
Z tymże cougarem nie mogę się często rozstać podczas górskich wędrówek czy to pieszo, czy na nartach ;)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, mam nadzieję znaleźć tu wiele cennych wskazówek i może jakąś ekipię na wspólne wyprawy (na razie raczej w wersji rodzinnej) ;)
Aha, może to nie popularne na tym forum, ale uważam że zima jest bardzo potrzebna - do wyryp skiturowych, reszta roku to czas na budowanie formy do zimy, choćby na rowerze ;)
-
Oj, masz rację - to bardzo mało popularne. Jacyś ludzie jeżdżą co prawda na zimowe wyprawki, śpią w namiotach w tym czasie, ale to margines :D
-
Hej masaaj :D w grupie Wrocławskiej ;)