Forum :: podrozerowerowe.info :: wyprawy, trasy, sprzęt
Planowanie wyjazdów => Szukam partnera/partnerki => : kubala45 w 5 Cze 2018, 19:26
-
Cześć, wraz z kolegą poszukujemy osób do rowerowej wycieczki w okolicach sierpnia lub września (około 3 tygodnie). Wyjazd trasą Polska - Słowacja - Węgry - Serbia - Bośnia - Chorwacja - Czarnogóra - Albania - Korfu (powrót samolotem).
Bez większej spiny, głównie spanie na dziko lub na gospodarza, pola namiotowe również wchodzą w grę. Sporo zwiedzania, trochę leżenia na plaży czy imprez też jest w planach.
Obaj z kolegą lvl 24, posiadamy rowery szosowe, byliśmy już na 2 wycieczkach zagranicznych oraz kilku krajowych. Dystans średnio 100 km, w zależności o trasy, zwiedzania.
Jesteśmy otwarci na propozycje modyfikacji terminu i trasy.
PozdRower
-
W grę wchodzi też ruszenie z Budapesztu (transport pociągiem lub autokarem) lub powrót z Podgoricy, wszystko jest do dogadania :)
-
Tak z ciekawosci jaki autokjar wozi rowery? Tzn. Przewoźnik autokarowy
-
podobno Polski BUS
-
podobno Polski BUS
Nima go już. Przejęty przez Flixbusa
Ale wg www rowery wozi.
-
Tak tylko na tej trasie to nie ma opcji. Patrzyłem na stronę i dzwoniłem i jest kiepsko w tym temacie.
-
zawsze zostaje pociąg albo jazda na Podgorice
-
Jednak skłaniamy się ku powrotowi z Podgoricy, trasa z granicy, przez Budapeszt, Belgrad, Sarajewo, Makarska, Dubrownik, kilka dni wolnych w Czarnogórze, ewentualnie Albania. Całość powinna zająć mniej więcej 3 tygodnie. 1500 km.